Similar lots by type
-
#801
Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#628
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#780
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100/160 -
#606
Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360/400 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#782
Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30/50 -
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#620
Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#805
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30/40 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#764
Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120/200 -
#610
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#629
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#76
Een houten piëdestal met marmeren blaadje.
Un piédestal en bois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/200 -
#714Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 180/260 -
#112
Een houten juwelenkistje met een ingelegd decor van bloemen en vlinders en een sterretje van paarlemoer onderaan.
Un coffret à bijoux avec décor incrusté de fleurs et papillons et une petite étoile en nacre.No longer availableDim. 27 x 20 x 17 cmEstimate: € 50/60 -
#732Jean-Pol
“Annie”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Annie”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#602
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#641Jaques & son, London
Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
Deux boules Anglaises pour jeu de “bowls”, finition en ivoire. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#345
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en één centrale bewerkte robijn van ± 4,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un rubis traité central de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 950/1100 -
#192Jan SwertsPeriod: 1820 - 1879
“Familiebezoek aan een jonge Karmelieterzuster”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan en op verso gesigneerd en gedateerd 1852.
“Visite de famille d’une jeune Carmélite”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche et signée et datée 1852 au verso.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000/1500 -
#47
Een grote sierjardinière van majolica in de geest van Rouen.
Une grande jardinière en majolique, oeuvre dans l’esprit Rouen.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 20/30 -
#621
Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200/220 -
#706
Een kleine klapsecretaire met vier laden onder het klapblad.
Un petit secrétaire à quatre tiroirs en dessous de la tablette.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#409Bakst
“Operafiguur”. Ontwerp voor een kostuum. Aquarel en potlood. Draagt een handtekening: Bakst. Met watermerk: “...academie voor schilderkunst”. “...академия живописи”
“Personnage de l’Opéra”. Dessin pour un costume. Aquarelle et crayon. Porte une signature: Bakst.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120