Similar lots by type
-
#503Twee hoge aardewerken designvazen met zwart glazuur.
Deux grands vases design en céramique avec glaçure noire.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#718Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de faïence émaillée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#771Een dekselvaas van Nanking-aardewerk, versierd met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Nankin décoré d'un décor de dragon en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 50 -
#291Een lot geglazuurd aardewerk, bestaande uit diverse potten met en zonder deksel.
Lot de faïence émaillée, composée de plusieurs pots avec et sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#314Jozef Tilleux“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage fluvial . Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#313Een reiger van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Vermoedelijk Italiaans werk. Zeer kleine schilfer aan de basis achteraan, punt van de snavel licht bijgeschilderd.
Un héron en faïence émaillée multicolore. Travail vraisemblablement italien. Très petit éclat à la base à l'arrière, bout du bec légèrement peint.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50 / 60 -
#777Een grote en diepe Hollandse schotel van meerkleurig aardewerk.
Un grand plat et un plat creux en faïence hollandais polychrome.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 35 / 40 -
#1Een papegaai van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Italiaans aardewerk.
Un perroquet de faïence émaillée multicolore. Faïence italienne.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#518“Abstract”. Een zwartgepatineerd beeld van terracotta. Onderaan gemonogrammeerd ‘HH’ (voor Hartung?) en genummerd.
Abstrait . Une statue en terre cuite patinée noire. Monogrammée HH (pour Hartung?) Et numérotée en bas.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220 / 240 -
#641Drie terracotta paarden in de geest van de Tang-periode. Twee oortjes manco.
Trois chevaux en terre cuite dans l'esprit de l'époque Tang. Deux oreilles manquent.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 180 / 240 -
#241Albert PoelsPeriod: 1903-1984Een bas-reliëf van geglazuurd terracotte, ontworpen voor Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Gemonogrammeerd.
Un bas-relief de terre cuite à glaçure, conçu pour Drukkerij Blondeel. Kasterlee, 1978. Monogrammé.No longer availableDim. 40 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#728Michel HeremanPeriod: 1933 - 2000“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.
Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 180 -
#667Een paar aardewerken tabakspotten in licht verschillende formaten met dezelfde decors, de één met opschrift ‘Varinas’ en de andere met opschrift ‘Tabak’. Met messingen deksels. XIXe eeuw.
Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 30 & 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#717Een aardewerk van Chinees steengoed, versierd met een decor van een draak en een pauw in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase chinois en grès à décor d'un dragon et d'un paon en relief. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#727Een bolle aardewerken kruik met vier oren.
Cruche sphérique en faïence à quatre anses.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#57Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#157Een Italiaans masker van gepolychromeerd aardewerk op houten sokkel.
Un masque italien en faïence polychrome sur socle en bois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#258Een art nouveau siercoupe van aardewerk, in brons gezet.
Un bol décoratif Art nouveau en faïence, serti en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 140 -
#161Een ovale jardinière van meerkleurig barbotine, geflankeerd door kinderfiguren. Barst over de onderkant.
Une jardinière ovale de barbotine multicolore, flanquée de figures d'enfants. Fissure sur le fond.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 160 / 180 -
#445Twee sierdekselvazen van meerkleurig Japans aardewerk, getooid met vergulde Fo-honden. Onderaan gemerkt.
Deux vases à couvercle décoratifs en poterie japonaise multicolore, décorés de chiens Fo dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#521Een golvend deels geglazuurd aardewerken kunstwerkje. Gesigneerd ‘Fritz Wotruba’.
Une œuvre d'art en faïence ondulée partiellement émaillée. Signée Fritz Wotruba .No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 220 / 240
Other lots in this auction
-
#479K.M.“Kubistische vrouwenfiguren”. Een paar . Plakkaatverf op papier. Gemonogrammeerd.
Personnages féminins cubistes . Quelques uns. Gouache sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#416Een driehoekig en een rechthoekig bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl en een rechthoekig bijzettafeltje met een lade in Lodewijk XVI-stijl (kleine letsels). Alle van gebeeldhouwd eikenhout.
Une table triangulaire et une table d'appoint rectangulaire de style Louis XV et une table d'appoint rectangulaire avec un tiroir de style Louis XVI (petites lésions). Le tout en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#508Een balkvormig kunstwerkje van meerkleurig kunststof. Draagt handtekening ‘Baljeu 1975’.
Une illustration en forme de poutre en plastique multicolore. Porte la signature Baljeu 1975 .No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#778Twee asbakken en een vaas van handgemaakt Italiaans glas.
Deux cendriers et un vase en verre fait main italien.No longer availableDim. h: 6 - 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#456Een Georgian armstoel van gesculpteerd notenhout.
Un fauteuil géorgien en noyer sculpté.No longer availableDim. H. 108 cmEstimate: € 50 / 80 -
#401Een verzilverd metalen vogeltje.
Un oiseau en métal argenté.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#132Raymond Buelens“Winter in ‘t bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1991. Achteraan met certificaat.
L'hiver dans la forêt . Huile sur panneau. Signée et datée 1991. Dos avec certificat.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#148Een lot van vijf karaffen met zilveren monturen, waarvan vier kristallen en één van glas.
Lot de cinq carafes montées en argent, dont quatre sont des cristaux et une en verre.dNo longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#186Een paar plantentafels op drie poten in Lodewijk XV stijl met verguld bronzen beslag en wit marmeren blad.
Paire de tables à trois pieds de style Louis XV avec garnitures en bronze doré et plateau en marbre blanc.No longer availableDim. H. 76 x B. 40 cmEstimate: € 500 / 600 -
#556Een antieke Europees wollen tapijt.
Un tapis ancien en laine européenne.No longer availableDim. 356 x 273 cmEstimate: € 200 / 240 -
#215Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 800 / 900 -
#391Een mahoniehouten bureaustoel met gebogen rug en met lederen zit. Restauratie aan een voorpoot. Tijdperk Empire.
Chaise de bureau en acajou avec dossier incurvé et assise en cuir. Restauration sur pied avant. Epoque Empire.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 80 / 120

