Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sobere eikenhouten vierdeurskast.

Een sobere eikenhouten vierdeurskast.

Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.
Dim. 173 x 122 x 58 cm
SKU: 2111170156.
Category: Meubel.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #156
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #86

    Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.

    Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een eikenhouten lancierskast met twee laden onder de deuren.

    Une armoire de lancier en chêne avec deux tiroirs en dessous des portes.
    No longer available
    Dim. h: 220 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #222

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.

    Un buffet en chêne à deux portes en dessous des tiroirs, en doucine.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #158

    Een eikenhouten buffet met twee kleine naast twee grote paneeldeuren.

    Un buffet en chêne à grandes portes et deux petites portes à côté de ceux-ci.
    No longer available
    Dim. 114 x 258 x 65 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #187

    Een grote eikenhouten koffer. XIXe eeuw.

    Grand coffre en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #245

    Een tweeledige Italiaanse vitrine van beigegepatineerd en gepolychromeerd hout met onderaan twee laden.

    Une vitrine italienne en deux parties, en bois patinné polychrome, avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415

    Een wandconsole in Lodewijk XVI-stijl van grijs- en goudgepatineerd hout met een grijs marmeren blad. XIXe eeuw.

    Console de style Louis XVI en bois patiné gris et or à tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #356

    Een notenhouten salontafel in Régencestijl met geaccoleerd blad.

    Table de salon en noyer de style Régence. Tablette en accolade.
    No longer available
    Dim. Ø: 73 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #250

    Een eikenhouten kast met twee deuren naast een opening met legplanken.

    Une armoire en chêne avec étagères et deux portes.
    No longer available
    Dim. b: 156 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #208

    Een lage trapeziumvormige vitrinekast. Tijdperk art deco.

    Vitrine basse trapézoïde d’époque art déco.
    No longer available
    Dim. b:110 x 141 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #235

    Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Régencestijl, bekleed met tapisserie.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Régence à couverture en tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #106

    Een eikenhouten kastje met vier deuren en twee laden.

    Une armoire en chêne à quatre portes et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 150 x 119 x 47 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #363

    Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.

    Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #296

    Een tweeledig eikenhouten hoekmeubeltje in neogotische stijl met opschrift “Ora et labora”.

    Encoignure en chêne à deux corps de style gothique et inscrit “Ora et Labora”.
    No longer available
    Dim. h: 177 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #213

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gedraaide poten.

    Une table ovale à rallonges en noyer et aux pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. b: 140 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #295

    Een verlengbare ovale tafel van eikenhout met gecanneleerde poten.

    Table ovale à allonges en chêne. Pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #220

    Een tweeledige geloogd olmenhouten vitrine met onderaan twee paneeldeuren en twee laden.

    Vitrine à deux corps en orme clair. Le bas ouvrant à deux portes pleines et deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 253 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #316

    Een paar mahoniehouten stoelen, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen en bekleed met beige fluweel.

    Paire de chaises en acajou recouvertes de velours beige. Le dessus décoré de fleurs sculptés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #76

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #173

    Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.

    Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 207 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een klein kabinet van palissander- en ebbenhout met diverse laden, gefineerd met rood schildpad. XVIIe eeuw. Op bijpassende XIXe eeuwse consoletafel. Kleine letsels.

    Un petit cabinet en palissandre et ébène avec divers tiroirs et finitions en tortue rouge. XVIIième siècle. Sur sa console assortie. Petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 42 x 69 x 32 cm (kabinet)
    Estimate: € 500 / 800
  • #84

    Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.

    Table à jeux en acajou sur quatre pieds gaines dont deux amovibles et à tablette pliante.
    No longer available
    Dim. 73 x 82 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #418

    Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.

    Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #215

    Een eikenhouten tweedeurskast.

    Armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #310
    Period: 1896-1968

    Een lot van vier werken, waarvan een olieschilderij e.a.

    Lot de quatre œuvres dont une peinture à huile e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #408

    Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.

    Un service à verres en cristal incolore avec décor gravé, comprenant douze verres à liqueur, dix verres à apéritif, huit verres à vin blanc et onze verres à vin rouge. Quelques éclats au bords.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #297
    Royal Doulton

    “Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #352

    Een paar cabrioletstoelen in Louis XV-stijl.

    Paire de chaises cabriolets de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en een centrale gele topaas van ± 10 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 1 ct. et une topaze jaune de +- 10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,14 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #110

    Een 18 karaats wit gouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1ct.

    Une bague style art deco en or blanc 18 ct. sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de +- 1 ct.
    No longer available
    Dim. 5 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #134

    “Landschap”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: G.C. Ariot.

    "Paysage". techniques mixtes. Porte la signature: G.C. Ariot.
    No longer available
    Dim. 26 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #412

    Een reeks van vier decoratieve schilderijen met bloemen en vogels, olieverf op doek. In zwartgepatineerde kaders.

    Suite de quatre tableaux décoratifs aux fleurs et oiseaux. Huile sur toile. Cadres patinés noirs.
    No longer available
    Dim. 179 x 59 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #70

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Une montre de poche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 69,97 g
    Estimate: € 300 / 350
  • #140

    Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.

    Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 6,29 g
    Estimate: € 500 / 700
  • #376

    Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #342

    Een paar armstoelen van mahoniehout in Louis-Philippestijl.

    Paire de fauteuils en acajou de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More