Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.
Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.
Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.

Een sobere grenenhouten schildersezel. We voegen er een heidezicht op board aan toe.

Un chevalet en pin sobre. Nous ajouterons une vue bruyère à bord.
Dim. h: 44 cm
SKU: 2306200725.
Category: Meubel.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #725
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #795

    Een vitrinekast met twee glijdende deuren.

    Vitrine à deux portes glissantes en verre.
    No longer available
    Dim. 147 x 75 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #809

    Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.

    Coffre en noyer ancien sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #766

    Een kastanjebruin gelakt art-deco cafétafeltje.

    Une table de café art-déco laquée marron châtaigne.
    No longer available
    Dim. 60 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #716

    Een kwartrond bibliotheektrapje met vier gevacheteerde treden.

    Un escalier de bibliothèque quart-rond avec quatre marches doublées.
    No longer available
    Dim. h: 123 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #736

    Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d'appoint en bois de style Louis XVI patiné or.
    No longer available
    Dim. 38 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #700
    Cassina, Italia

    Twee fauteuils van verchroomd metaal en leder, LC2, naar ontwerp van Le Corbusier.

    Deux fauteuils en métal chromé et cuir, LC2, dessinés par Le Corbusier.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #782

    Een groengepatineerde bijzettafel op wieltjes.

    Une table d'appoint patine verte sur roulettes.
    No longer available
    Dim. 98 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #770

    Een donkergepatineerde berkenhouten tafelvitrine. Patine te vernieuwen.

    Vitrine de table en bouleau patiné foncé. Patine à renouveler.
    No longer available
    Dim. 53 x 60 x 60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #813

    Een grijsgepatineerd bijzetkastje met zes laden.

    Meuble d’appoint patiné gris ouvrantà six tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #794

    Een kwartrond hoekkastje met één deur en een marmeren blad. Het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten. Deur opnieuw te bevestigen. Tijdperk Directoire.

    Encoignure en quart de lune avec une porte et avec tablette en marbre. Décor d’incrustations de différents sortes de bois. Porte détachée. Epoque Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #776

    Een paar kleine notenhouten stoeltjes met gebogen rug en versierd met zwanenkoppen. Tijdperk Empire. Eén met gebarsten rugpaneeltje.

    Paire de petites chaises en noyer à dossier incurvé et décorées de têtes de cygne. Epoque Empire. Une à dossier fissuré.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #814

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.

    Suite de quatre chaises de style Louis-Philippe recouvertes de velours rouge.
    No longer available
    Dim. H. 86 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #780

    Een armstoel van zwartgelakt en goudgepatineerd hout in directoire-inspiratie

    Un fauteuil en bois laqué noir et patiné or d'inspiration Directoire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #666

    Een kleine commode in Lodewijk XV-inspiratie, versierd met bloemenmarquetterie.

    Une petite commode Louis XV à décor de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 77 x 62 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #796

    Een rond bijzettafeltje op centrale poot.

    Une table d'appoint ronde sur pied central.
    No longer available
    Dim. Ø: 46; h: 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #800

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #784

    Een schildersezel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd hout.

    Chevalet de style Louis XV en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. h: 193 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #756

    Twee verschillende bijzetstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chaises d'appoint en bois patiné blanc style Louis XV différentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #799

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #798

    Een lederen Chesterfield. Zeer lichte slijtage.

    Chesterfield en cuir foncé. Légères usures.
    No longer available
    Dim. b: 200 cm
    Estimate: € 300 / 350
  • #790

    Een plexiglazen console.

    Une console en plexiglas.
    No longer available
    Dim. 73 x 115 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #812

    Een messingen tafeltje met groen marmeren blad.

    Petite table en laiton à tablette en marbre vert.
    No longer available
    Dim. 79 x 49 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #804

    Een antieke notenhouten tafel. Met verlengblad.

    Table ancienne en noyer. Avec allonge.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #806

    Een bijzettafel van gefineerd hout met twee neerklapbare zijvlakken, versierd met ingelegde biezen. Twee laden in de gordel. Vroeg XIXe eeuw.

    Table d’appoint en bois de placage avec deux abattants, décorée d’incrustations. Deux tiroirs en ceinture. Début XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 85 + 48 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #699
    Pieter Gorus
    Period: 1881-1941

    “Hoeve in een bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Ferme dans un verger fleuri . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 36 x 63 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #102

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw. Gesigneerd ‘P. Allen’.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur panneau dans l'esprit du XVIIème siècle. Signée P. Allen .
    No longer available
    Dim. 25 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #786

    Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.

    Un meuble chinois à trois tiroirs et deux portes.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #253

    Een paar art nouveau vazen van iriserend glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Paire de vases art nouveau en verre irisé décorés de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #284

    “Personages in een romantiserend landschap”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    Personnages dans un paysage romantique . Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #485

    Een barokke dekselvaas van porselein met classicistische personages in reliëf. Italiaans werk, onderaan gemerkt Capodimonte Italy.

    Un vase baroque en porcelaine recouvert de caractères classiques en relief. Travail italien, marqué Capodimonte Italie en bas.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #31

    Een lot strips, waarbij 10 albums van ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums van ‘Sjef van Oekel’, 3 albums van ‘Roel Dijkstra’, 3 albums van ‘Yalek’, enz.

    Un lot de bandes dessinées, dont 10 albums de ‘Tangy en Laverdure’, 5 albums de ‘Sjef van Oekel’, 3 albums de ‘Roel Dijkstra’, 3 albums de ‘Yalek’, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #427
    Royal Boch

    Een beer van wit porselein uit de reeks ‘Fast Affection’ naar ontwerp van Rik Delrue. Onderaan gemerkt.

    Un ours en porcelaine blanche de la série Fast Affection d’après dessin de Rik Delrue. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h:28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #201
    Val St-Lambert

    Een kristallen amberkleurige vaas versierd met bloemen. Gesigneerd op de buik.

    Un vase en cristal de couleur ambre décoré de fleurs. Signé sur le ventre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #244
    L. Vanaerschot

    “Stroom in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Ruisseau dans la forêt . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 110 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #648

    Bronzen beeld naar Rocard.

    Statue en bronze d’après Rocard.
    No longer available
    Dim. H. 50 x B. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #695
    Goret Dangreville à Abbeville

    Een vergulde bronzen schouwpendule, bovenaan getooid met een harpspeler en het uurwerk geflankeerd door waterspuwers. Slijtage, manco’s. Met slinger, maar zonder sleutel. XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'un joueur de harpe en haut et le mouvement flanquée de gargouilles. Usures, manquants. Avec pendule, mais sans clé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More