Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.

Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.

Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.
Dim. 60 x 118 cm
SKU: 1906180296.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #799

    Een houten kuipstoeltje.

    Une chaise baquet en bois.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #798

    Twee gesculpteerde stoelen en een armstoel in Louis-Philippestijl.

    Deux chaises sculptées et un fauteuil style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. H. 110 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #794

    Een gefineerde Engelse tweedeursvitrine met twee laden onderaan. Enkele losse onderdelen. XIXe eeuw.

    Une vitrine anglaise à deux portes en bois de placage à deux tiroirs en dessous. XIXième siècle. Quelques pièces détachées.
    No longer available
    Dim. 193 x 132 x 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #404

    Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met leeuwenpoten en met zes bijpassende stoelen.

    Une table en chêne, style Renaissance, les pieds en griffes de lion et six chaises assorties.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #832

    “Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.

    ”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #597

    Een eikenhouten eettafel met gecanneleerde poten en acht bijpassende stoelen.

    Une table en chêne et pieds cannelés et huit chaises assorties.
    No longer available
    Dim. 134 x 96 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #828

    “St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.

    ”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.
    No longer available
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met zes gecanneleerde poten. Verlengbaar met vijf bladen tot 350 cm. Met zes bijpassende stoelen en een armstoel.

    Une table ovale en bois de placage acajou et six pieds cannelés. Allongeable à 350 cm avec cinq allonges.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #608

    Een verlengbare eikenhouten tafel op twee balustervormige poten.

    Une table en chêne à allonges sur deux pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 164 x 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #596

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #601

    Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.

    Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.
    No longer available
    Dim. h: 230 x 140 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #616

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Une commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 85 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #394

    Een pianobankje voor quatre-mains met getortste stijlen en met gecanneerde zit.

    Un banc de piano quatre-mains aux montants torsadés et assise cannée.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #787

    Een paar fauteuils van gebeeldhouwd hout in Lodewijk-XV-stijl.

    Une paire de fauteuils en bois sculpté, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 87 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.

    Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #606

    Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.

    Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 222 x 104 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #780

    Een sober bijzettafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table à tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. 85 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #626

    Een commode van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met vier laden en een zwart marmeren blad.

    Une commode en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à quatre tiroirs et une tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 94 x 125 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #399

    Een verlengbare mahoniehouten tafel met zes bijpassende stoelen in Louis-Philippestijl. Met drie verlengbladen. Eén stoel te restaureren.

    Une table à allonges en acajou avec six chaises assorties, style Louis Philippe. Trois allonges. Une chaise à besoin de réparations.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #797

    Een gietijzeren tafelpoot.

    Un pied de table en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #598

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.

    Une garde-robe en chêne à deux portes avec moulures. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #221

    Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Henri II-stijl met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Un buffet à deux corps en chêne sculpté, style Henri II. Le dessous comprends deux portes en deux tiroirs, le dessus à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #792

    Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl.

    Un chevalet en bois, style Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 191 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #176

    Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.

    Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 169 x 154 x 63 cm
    Estimate: € 300 / 500

Other lots in this auction

  • #471

    Een glazen schelp.

    Un coquillage en verre.
    No longer available
    Dim. l.28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #711

    Een paar boekensteunen in speksteen.

    Une paire de serre-livres en pierre de lard.
    No longer available
    Dim. h.13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Firmin ***

    “Bij de waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan en bijschrift ‘Anvers’. Vernis op te frissen. XIXe eeuw.

    ”Visite à la diseuse de bonne aventure”. Huile sur panneau. Signature à droite en dessous et écriture “Anvers”. Vernis à rafraîchir.
    No longer available
    Dim. 42 x 51 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #405

    Een handgeknoopt Oosters wollen bidkleed.

    Un tapis de prière d’Orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 134 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #37
    Capodimonte

    “Don Quichote”. Een groep van meerkleurig porselein. Klein stukje van de lans. Gemerkt

    “Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #378

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.

    Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #627

    Een Franse schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en vlakken van beige marmer. De geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Eind XIXe eeuw. Sleutel, slinger en voorste glas manco.

    Pendule de cheminée française en marbre noir aux décorations gravées et aux parties en marbre beige. Cadran émaillé aux chiffres romains. Fin du XIXe siècle. Clé, balancier et verre d’horloge manquent.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #357

    Een vaas van zwart glas met reclame voor ‘Perfect pils’ van brouwerij Het Sas/Ecluse.

    Un vase en verre noir, publicité pour ‘Perfect Pils’, brasserie Het Sas/Ecluse.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #403

    Een paar handgeknoopte Oosterse wollen zadelkleedjes.

    Une paire de couvertures de selle d’Orient en laine faites main.
    No longer available
    Dim. 124 x 70 & 116 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #690

    Een bordenkast van mahoniehoutfineer in Louis Philippestijl met onderaan twee paneeldeuren.

    Un vaisselier en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à deux portes panneau en dessous.
    No longer available
    Dim. 143 x 147 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #371
    Shaw & Fisher, Sheffield

    Een koffie- en theestel van verzilverd metaal op een dienblad.

    Un service à thé et café en métal argenté, sur un plateau.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #632

    Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van twee gieren. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main représentant deux vautours. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 82 x 47,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More