Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sobere kubusvormige presenteervitrine.

Een sobere kubusvormige presenteervitrine.

Une vitrine de présentation en forme de cube.
Dim. h: 40,5 cm
SKU: 2011180023.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #23
Estimate: € 20 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #10

    Een antieke pince-nez met gedeeltelijk 9 karaats gouden montuur en in originele doos. Niet compleet.

    Un pince-nez antique, monture partiellement en or 9 ct et dans sa boîte d’origine. Pas complet.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #602

    “Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 69 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #196

    Een paar armstoelen van beigegepatineerd hout, bekleed met het origineel petit-point naaldwerk. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Une paire de fauteuils en bois patine beige, revêtement en broderie petit-point.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 420
  • #320

    Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.

    Bague en or jaune 18 ct filigrané sertie d’ambre jaune.
    No longer available
    Dim. 6,77 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #227

    Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (7 stuks tussen januari 1947 en maart 1949). Nummers 20, 22, 23, 24 (losse voorkaft, 1 los katern), 25 (1 los katern), 26, 27. Sletig, sporen van kleefband, kleine letsels.

    Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre janvier 1947 et mars 1949). 20,22,23,24 (couverture et caterne détachées) 25 (1 caterne détachée) 26 et 27. Usures, traces de papier collant et petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #43
    Goebel

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje aan een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome en forme de tronc d’arbre et une jeune fille. Fait partie de la série de M.I. Hummel.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #312
    Albert Teugels

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1980.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #442
    Gaston Wallaert
    Period: 1889-1954

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Coquelicots”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 26 x 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #24
    Jos Stokbroekx

    “Domein Bokrijk.” Ets, genummered 10/60, gesigneerd buiten de plaat.

    "Domaine de Bokrijk". Une eau-forte, numérotée 10/60, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 15 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #735

    Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.

    Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133

    Twee ivoren beeldjes, vermoedelijk van de heilige Barbara van Nicomedië. Afgebeeld met een burchttoren met drie vensters en met een zwaard. Onderaan gemonogrammeerd.

    Deux statues en ivoire, probablement représentant de la sainte Barbara de Nicomédie. Représentation d’une tour de forteresse à trois fenêtres et une épée. Monogrammée en dessous.
    No longer available
    Dim. H: 15 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #559

    “Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.

    ”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 160 / 180
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More