#537
Een porseleinen sierlamp met een berglandschap en kraanvogels als decoratie.
#78
Une verseuse côtelée en verre incolore aux montures, manche et pied en argent. Orfèvre Roussel. +- 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#417
Diverse houten fallische beeldjes. 8 stuks.
#611
Een Koedoeschedel op houten muurplaat.
#283
Een beige ‘vintage’ handtas van het merk Céline. Met stofhoes.
#460
Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.
#72Gaston Wallaert
“Balrozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Roses de bal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44,5 x 54 cmEstimate: € 100/140 -
#405
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#589
“Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Klein letsel onderaan.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât en dessous.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 420/480 -
#610Heriz
#177
Zwarte lederen handtas van het merk Céline. Met stofhoes.
#60
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500/600