Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sobere roodgepatineerde houten kist.

Een sobere roodgepatineerde houten kist.

Un coffre en bois sobre à patine rouge.
Dim. b: 96 cm
SKU: 2210190641.
Category: Meubel.
Auction day: 23 October 2019 19:00
Catalogue #641
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #316

    Een oud houten kinderstoeltje.

    Ancienne chaise d’enfant en bois.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #296

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    Suite de six chaises en chêne recouvertes de cuir aux clous en cuivre.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #366

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. H: 250 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #248

    Een sobere eikenhouten dekenkist.

    Coffre sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 130 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #657

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.

    Table en chêne aux pieds tournés.
    No longer available
    Dim. 70 x 115 x 85 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219

    Een violontafel van grijsgepatineerd hout.

    Table violon en bois à patine grise.
    No longer available
    Dim. 75 x 130 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #416

    Een bruingepatineerde plaasteren hangconsole in barokke stijl met twee engelenhoofdjes.

    Console à suspendre en plâtre à patine brune. Style baroque avec deux têtes d’angelot.
    No longer available
    Dim. 38 x 48 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #336

    Een paar sobere eikenhouten armstoelen.

    Paire de fauteuils sobres en chêne.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #229

    Een verlengbare eikenhouten tafel met balustervormige poten.

    Table à rallonges en chêne. Pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 80 x 107 x 76 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #629

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #6

    Een telefoonkastje van notenhoutfineer met drie laden.

    Petit meuble de téléphone en placage de noyer ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #136

    Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #659

    Een antiek houten kinderstoeltje.

    Une petite chaise pour enfant antique en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #614

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement.
    No longer available
    Dim. H. 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #602

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #161

    Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.

    Candélabre d’église en bronze monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #664

    Een eikenhouten salontafel met tussenblad en de poten versierd met vier verschillende gestoken figuren.

    Table de salon en chêne à entretoise et piétement sculpté décoré de quatre personnages divers.
    No longer available
    Dim. 60 x 130 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #679

    Twee houten stoelen met gedraaide spijlen, waarbij een gepolychromeerd en de andere in de rug gedateerd 1851.

    Deux chaises en bois sculpté et tourné dont une polychromée, l’autre portant la date 1851 dans le dossier.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    Een paar gebeeldhouwde stoelen in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de fauteuils sculptés style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. H: 95 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #619

    Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #406

    Een paar draaikrukjes van koper en hout.

    Paire de tabourets pivotants en cuivre et bois.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #654

    Een houten schildersezel.

    Chevalet en bois.
    No longer available
    Dim. h: 280 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #644

    Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.

    Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.
    No longer available
    Dim. H. 97 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #798

    Een houten plantenstaander. Begin XXe eeuw.

    Porte-plante en bois. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #312

    Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van putti en een hond aan een houtvuur.

    Un bas-relief représentant un putti et un chien auprès d’un feu ouvert.
    No longer available
    Dim. 46 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #528

    “Visser”. Een gesculpteerd houten beeld. Chinees werk.

    ”Pêcheur”. une statue en bois sculpté. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #443

    Een paar verguld bronzen wandlampen met telkens drie lichtarmen, waarvan twee in de vorm van zwanenhalzen.

    Une paire d’appliques en bronze à trois bras, dont deux bras sous forme de cou de cygne.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #633

    Een kaarsenluchtertje met paars windglas. Omstreeks 1900.

    Un lustre à bougies, verre mauve. +- 1900.
    No longer available
    Dim. H. 55 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #533

    Twee vazen van steengoed, Chinees werk naar de T’ang-dynastie.

    Deux vases en faïence, travail chinois d’après la dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 34 en 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303
    Telefunken

    Een oude radio uit de jaren ‘50.

    Une ancienne radio des années ‘50.
    No longer available
    Dim. 34 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #535
    Georgina von Etzdorf

    Drie verschillende sjaals van rayon en één met stof.

    Trois châles différents en rayon et un en tissu.
    No longer available
    Dim. 150 x 27 en 150 x 20 en 85 x 15 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #357

    Een alarmpistool.

    Un pistolet d’alarme.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #560

    Een 14 karaats geel gouden chevalière ring met een fantasiesteen.

    Bague chevalière en or jaune 14 ct sertie d’une pierre de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 8,40 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #491

    Een lot van vijf stuks ivoor, Afrikaans snijwerk. Begin XXe eeuw.

    Un lot de cinq pièces d’ivoire, travail africain. Début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #737

    Een lot gekleurd kristal, bestaande uit twee vaasjes (pique-fleurs zonder montuur), een vaas op voet en een asbak.

    Lot de cristaux de couleur comprenant deux petits vases (pique-fleurs sans monture), un vase sur piédouche et un cendrier.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #397
    Val Saint-Lambert

    Een moderne kristallen vaas. In de massa roze gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase moderne en cristal, rose dans la masse. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More