Other lots in this auction
-
#285Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 250 / 350 -
#300OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#30Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 3,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#74R. Vermeylen“Op de Soeteweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1955.
Op de Soeteweg . Huile sur panneau. Signé et daté 1955 au dos.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#80Een 18 karaats wit gouden ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct. HVS2.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de cinq diamants d'un poids combiné de + - 1,18 ct. HVS2.No longer availableDim. 4,19 gEstimate: € 900 / 1000 -
#103Theestel bestaande uit 12 lepeltjes, een suikertang en een ziftje. In etui van het huis E.M. Anthony te Antwerpen. Franse keuren, tweede gehalte.
Service à thé composé de 12 cuillères, d'une pince à sucre et d'un tamis. Dans la cassette de la maison E.M. Anthony à Anvers. Poinçons français, deuxième titre.No longer availableDim. 312,60 gEstimate: € 50 / 80 -
#630Een ronde plaquette in groen composiet in Zuid-Amerikaanse stijl.
Plaquette ronde en composite vert de style sud-américain.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#14Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#297Goebel, Germany“Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.
Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#519Silva“Appels”. Olieverf op vijfentwintig individuele stukjes canvas. Gesigneerd.
Pommes . Huile sur vingt-cinq pièces individuelles de toile. Signé.No longer availableDim. 90 x 12à cmEstimate: € 200 / 260 -
#478Drie benen beeldjes: een keizer en keizerin en een ander. Chinees werk.
Trois statues en os: un empereur et une impératrice et une autre. Travail chinois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 120

