Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.

Een sokkel van gepolychromeerd hout met een handgeschilderd landschapsdecor. Chinees werk.

Socle en bois polychrome à décor d’un paysage peint. Travail chinois.
SKU: 0812150747.
Categories: Aziatisch, Meubel.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #747
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #475

    Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van twee konijntjes.

    Netsuké en ivoire sculpté en forme de deux lapins.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #540

    Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.

    Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 161 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #545,1

    Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. We voegen er zes bijpassende stoelen met rieten zit aan toe.

    Table en chêne aux pieds tournés à l’entretoise en H. Ainsi que six chaises assorties aux sièges en osier.
    No longer available
    Dim. l: 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #795

    Een vaasje van meerkleurig Perzisch aardewerk.

    Petit vase en faïence persane polychrome.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #45

    Twee Chinese kommetjes van blauw en wit porselein met een vis in het decor.

    Deux bols chinois en porcelaine bleue et blanche décorés d’un poisson.
    No longer available
    Dim. Ø: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een tv-meubel versierd met een Chinees decor.

    Meuble de télévision à décor chinois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een lot van vijf amuletten met afbeeldingen van Boeddha in verschillende materialen.

    Lot de cinq amulettes représentant le Bouddha. Différents matériaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #615

    Een netsuke van gesculpteerd hout in de vorm van een draak.

    Netsuké en bois sculpté en forme de dragon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #788

    Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd eikenhout in barokstijl.

    Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style baroque.
    No longer available
    Dim. L 119 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #535

    Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl. Omstreeks 1800.

    Buffet en chêne de style Louis XV. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. h: 145 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #786

    Een gebeeldhouwd houten armstoel in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met naaldwerk.

    Fauteuil en bois sculpté de style Louis XIII recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #406

    Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #799

    Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.

    Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.
    No longer available
    Dim. H 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #796

    Een klein halsvaasje van Chinees porselein met een famille rose decor.

    Petit vase au long col en porcelaine de Chine à décor famille rose.
    No longer available
    Dim. H 20 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #787

    Een armstoel van gebeeldhouwd notenhout in barokke stijl. Begin XXe eeuw.

    Fauteuil en noyer sculpté de style baroque. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #716

    Eikenhouten klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl.

    Secrétaire à abattant en chêne de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #784

    Een kleine fruithouten commode met twee orgelgebogen deurtjes in trompe-l’oeil boven een lade.

    Petite commode en bois fruitier ouvrant à deux portes en plis d’orgue imitant des tiroirs et surmontées d’un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #585

    Een bolvormig benen pillendoosje met een maritiem thema versierd. Chinees werk.

    Boîte sphérique en os à décor maritime. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H 5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #766

    Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.

    Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #530

    Een rechthoekige tafel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl.

    Table rectangulaire en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. L 158 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #545

    Een eikenhouten tinkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vaisselier en chêne. Le bas ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #392

    Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.

    Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #781

    Een Chinese presenteervitrine van gesculpteerd hardhout, bovenaan versierd met twee draken.

    Vitrine de présentation chinoise en bois de fer sculpté. Le dessus décoré de deux dragons.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #226

    Een linenpress van mahoniehout in George III-stijl.

    Linenpress en acajou de style George III.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #178

    Een paar siervazen van Brussels porselein, met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.

    Paire de vases en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs peintes à la main. Fin XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #407
    Val St. Lambert

    Een kristallen vaas met een rood gegraveerd decor van gestileerde bloemen. Gemerkt VSL en getekend JS. Omstreeks 1900. De basis beschadigd.

    Vase en cristal au décor rouge gravé de fleurs stylisées. Marque VSL et signature J.S. Vers 1900. Dégât à la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #626

    Een gebeeldhouwde natuurstenen tuinfontein.

    Fontaine ronde à deux niveaux en pierre taillée.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm, Ø: 100 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #800
    Enicar

    Een roestvrij stalen automatische herenhorloge.

    Montre à bracelet en acier inoxydable. Automatique.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #87
    Royal Dux

    Een groepje van meerkleurig aardewerk in de vorm van twee kinderen. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Groupe en faïence polychrome en forme de deux enfants. Marque sous la base au triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #141
    Lecorney

    Een classicistische voorstelling van een dame bij een fontein van wit biscuit. Gesigneerd.

    Représentation classique d’une femme devant une fontaine en biscuit blanc. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #144
    Albert Geudens

    “De klokkengieterij”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 100/300 buiten de plaat.

    “Les fondeurs de cloches”. Eau-forte. Signée et numérotée 100/300 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #657

    “Fukurokuju, god van geluk, rijkdom en het lange leven” Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    “Fukurokuju, dieu de la chance, la richesse et la longévité”. Netsuké en ivoire sculpté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #798

    Een Chinese koro van verzilverd brons bekroond met een fo-hond.

    Koro chinois en bronze argenté surmonté d’un chien de pho.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #509
    François Nicolas Martinet

    “La Gelinotte femelle (hazelhoen)”, “La Marouette (porseleinhoen)”, “Faisan, de France”, “Contra Starling (jonge spreeuw)”. Vier lijsten met handgekleurde gravures met voorstelling van vogels. XVIIIde eeuw. De laatste kleiner en gesigneerd Griffith in de plaat.

    “La Gelinotte femelle”, “La Marouette”, “Faisan, de France”, “Contra Starling”. Quatre cadres aux gravures représentant des oiseaux. XVIIIe siècle. La dernière plus petite et signée Griffith dans la planche.
    No longer available
    Dim. 25,5 x 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #648

    Een wandversiering van gesculpteerd hout met sporen van polychromie. XVIIde eeuw.

    Décoration murale en bois sculpté aux traces e polychromie. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. L 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #323
    Goebel

    Drie engeltjes en een hoogreliëf van Maria met kind van meerkleurig porselein. Allen gemerkt.

    Trois angelots et un relief représentant une Vierge à l’Enfant en porcelaine polychrome. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More