Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
Dim. h: 110 cm
SKU: 2908230436.
Category: Meubel.
Auction day: 30 August 2023 19:00
Catalogue #436
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #106

    Een bruin lederen Chesterfield salonnetje op wieltjes bestaande uit een tweezit en twee clubzetels.

    A brown leather Chesterfield salon set on wheels consisting of a two-seater and two club chairs.
    No longer available
    Dim. 70 x 133 x 75 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #266

    Een Lodewijk XV stijl houten secretaire met uitschuifbaar schrijftablet, 3 laden en een wit marmeren blad versierd met bronzen ornamenten.

    A Louis XV style wooden secretaire with extendable writing tablet, 3 drawers and a white marble top decorated with bronze ornaments.
    No longer available
    Dim. 97 x 75 x 51cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #146

    Een donker eikenhouten Lodewijk XV vitrinekast. 2 deurs met glas bovenaan, Onderaan 2 laden en 2 deuren. Mogelijk Luik, einde XIXde eeuw.

    A dark oak antique display cabinet. 2 doors with glass at the top, 2 drawers and 2 doors below. Possibly Liège end of the XIXth century.
    No longer available
    Dim. 255 x 125 x 55cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #399

    Een driepotig eikenhouten bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl met snijwerk en driehoekig tafelblad. Klein uitschuifbaar paneeltje aan zijkant. XIXde eeuw.

    A three-legged oak side table in Louis XV style with carving and triangular table top. Small sliding panel on the side. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 67 x 42cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #626

    Een Art Deco chaise longue, met 2 bruine kussens, opnieuw gestoffeerd door Vandervoort Mol.

    An Art Deco long chaise, with 2 brown cushions, reupholstered by Vandervoort Mol.
    No longer available
    Dim. 200 x 90 x 110 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #616
    Lamb Manchester

    Een hout gesculptuurde bureautafel met in het oppervlak ingewerkt leder. 1 lade. Vroeg 20e eeuw, gemerkt Lamb Manchester. Detail ladekant randje manco.

    A wooden sculpted desk table with leather embedded in the surface. 1 drawer. Early 20th century, marked Lamb Manchester. Detail: missing edge on drawer side.
    No longer available
    Dim. 73 x 106 x 55cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #625

    Een vintage design glazen eettafel, 8-hoekig, met chrome en messing onderstel in gestapelde rechthoek vorm, ‘70. In stijl van Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...

    A vintage design glass dining table on a chrome and brass base forming a stacked rectangle. Genre Romeo Rega, Willy Rizo, Renato Zevi...
    No longer available
    Dim. 73 x 135 x 135 cm
    Estimate: € 750 / 1250
  • #558

    Vier tuinvazen van gebeeldhouwd steen. Jaren dertig. (AID4847).

    Four garden vases of sculpted stone. Thirties.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #166

    Een gesculpteerde houten rollertop secretaire met 9 laden.

    A sculpted wooden roller top desk with 9 drawers.
    No longer available
    Dim. 147 x 142 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #156
    Interier Praha Jiri Jiroutek

    Een vintage mid-Century dressoir, model U-458 ontworpen door Jiri Jiroutek voor Interieur Praha. 1960, Expo’58 stijl. 4 laden en 1 deur, vervaardigd uit beukenhout, plywood en fineer.

    A vintage mid-century sideboard, model U-458 designed by Jiri Jiroutek for Interieur Praha. 1960, Expo'58 style. 4 drawers and 1 door, made of beech wood, plywood and veneer.
    No longer available
    Dim. 76 x 110 x 45cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #246

    “Rubelli”. Een houten tafel met gesculpteerd onderstel en in marmerlook beschilderd tafelblad. (AID3275)

    Rubelli. A wooden table with a sculpted base and a marble-look painted tabletop. (AID3275)
    No longer available
    Dim. 76 x 170 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #306

    Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.

    A rectangular, dark brown coloured coffee table with bamboo tablet and bottom plate.
    No longer available
    Dim. 43 x 120 x 60cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #776

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #565

    Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .

    An English mahogany breakfront bookcase in two parts with four doors and two drawers.
    No longer available
    Dim. 201 x 110 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #645

    Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.

    Oval-shaped table with extendable table top in mahogany.
    No longer available
    Dim. h73 x l116 x b100cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #621

    Een antieke vlasdorser met handgeschilderde motieven en tekst, gedateerd 1882, werd tot ca de eerste wereldoorlog gebruikt, in volledig originele en werkende staat.

    An antique flax thresher with hand-painted motifs and text, dated 1882, was used until about the first world war, in completely original and working condition.
    No longer available
    Dim. l 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #226

    Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.

    A mahogany empire secretaire, crowned with copper ornaments. 1 drawer at the top, folding writing flap in the middle and 2 doors below. 1 handle holder at the top drawer is missing.
    No longer available
    Dim. 136 x 81 x 41 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #174

    Een glas in lood met floraal en kerkelijk decor.

    A stained glass window with floral and ecclesiastical decoration.
    No longer available
    Dim. 80 x 67cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #665

    Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)

    A solid wood desk-writing table. (AID5464)
    No longer available
    Dim. 79 x 220 x 99 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #6

    Een grijsgepatineerde houten kerkstoel met hoge rug en rieten zit.

    Church chair painted grey and with a wicker seat.
    No longer available
    Dim. H:116cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #396

    Een vroeg 20ste eeuws lavabomeubel met 1 lade en een parmeren blad. Het marmer is op 3 plaatsen gebarsten.

    An early 20th-century washstand with 1 drawer and a marble top. The marble is cracked in 3 places.
    No longer available
    Dim. 93 x 93 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)

    A patinated wooden reception counter with different heights and shelves. (AID5852)
    No longer available
    Dim. 105 x 170 x 90 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #608

    Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).

    A vintage glass table lamp in blue, purple and black. (AID5267).
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #240

    Een 14 karaats roze gouden ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.

    A 14 karat rose gold necklace with a pendant in the shape of an archer.
    No longer available
    Dim. 5,65 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #537

    “Toba on his mule”. Een brons gepatineerd beeld van een Aziatische ruiter op ezel, met perkament in hand.

    "Toba on his mule". A bronze patinated sculpture depicting an Asian rider on a mule, holding a scroll in his hand.
    No longer available
    Dim. 45 x 45cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #72
    Rudi De Vos
    Period: °1944

    “Roland van Campenhout”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Roland van Campenhout". Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #238
    Compte D’Artois Limoges

    Een handbeschilderd Limoges porselein servies. Medio ‘50, gesigneerd D’Artois. 66 stuks, 5-tal kopjes met lichte breuklijn en enkel bordje met schilferschade aan de rand.

    A hand-painted Limoges porcelain dinner set. From the mid-1950s, signed D'Artois. 66 pieces, including 5 cups with a slight crack and only one plate with chipped damage on the edge.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #450

    Een 18 karaats geelgouden geweven ketting.

    An 18 karat yellow gold woven necklace.
    No longer available
    Dim. 21,78 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #45
    Delvaux

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 170 x 170 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55
    Giorgio Armani Collezioni

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 155 x 44 cm
    Estimate: € 100 / 130
  • #623

    Een gedeeltelijk wit met licht blauwe rand porseleinen eetservies. Waaronder: 24 platte en 12 diepe borden, 5 onderschotels van verschillende grote, 1 sauskom, 1 dekselpot, 8 koffiekopjes en 11 onderschoteltjes, melk en suikerpot en 24 dessertborden. Er zijn hier en daar kleine schilfertjes en 1 reserve deksel.

    A partially white with light blue rim porcelain dinner set. Including: 24 flat plates and 12 deep plates, 5 different-sized saucers, 1 gravy boat, 1 lidded pot, 8 coffee cups and 11 saucers, milk and sugar pot, and 24 dessert plates. There are some small chips here and there and 1 spare lid.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een aardewerken vaas gedecoreerd met saters en blauw glazuur. Gemerkt onderaan: E. Aubry.

    An earthenware vase decorated with satyrs and blue glaze. Marked at the bottom: E. Aubry.
    No longer available
    Dim. h 53,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #47
    Faïence St Ghislain Belgique

    Een Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.

    An Art Nouveau jardinière in faience decorated with a flower and whipstroke motif in relief. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216
    H. De Cuyper

    “Sint Jozef met kind”. Een beeld van gesculpteerd arduin. Gesigneerd en gedateerd 1937.

    "Saint Joseph à l'enfant". Une image de pierre bleue sculptée. Signé et daté 1937.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #352

    Een bloemenstilleven, olie op doek, gesigneerd G. Leveaux in vergulde kader.

    A still life of flowers, oil on canvas, signed G. Leveaux in a gilded frame.
    No longer available
    Dim. h 41 x b 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Augustus 2023

Veiling volledig: 800 loten. Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 augustus van 10.00 tot 17.00u

29 August 2023 19:00
30 August 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More