#746Claudio Dondoli and Marco Pocci Pedrali
#365
#627
Een vintage armadillo (gordeldier) lampenkap op houten sokkel.
A vintage Armadillo lampshade on a wooden base.No longer availableDim. 34 cmEstimate: € 80/120 -
#276
Een massief houten zwart gelakte muurzuil, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
#682Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Een bloemenstilleven”, olieverf op doek, getekend H. J. Pauwels.
#729
#69Prosper De RooverPeriod: 1899-1974
“Zeezicht met vissersboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#61
Een bronzen beeldje van 2 handen.
A bronze sculpture of 2 hands.No longer availableDim. 8 cmEstimate: € 100/150 -
#711Vieux de Bruxelles
Een Vieux-Bruxelles porseleinen servies met verguld decor. Bestaande uit thee- en koffiekan, melkkan, suikerpot, 4 kopjes en schoteltjes.
A Vieux-Bruxelles porcelain tea set with gilded decoration. Includes teapot, coffee pot, milk jug, sugar bowl, 4 cups, and saucers.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#177
Een groot polychroom houten beeld van een Madonna met Kind. Het beeld heeft een grote barst.
A large polychrome wooden sculpture of the Holy Mother with her Son in her arms. The sculpture has a large crack.No longer availableDim. h 102 cmEstimate: € 120/180 -
#586
Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met floraal motief.
A multicolored hand-knotted Persian rug with floral motif.No longer availableDim. 376 x 276 cmEstimate: € 80/120 -
#527
Een wit porseleinen tulpenvaas in 3 drie niveaus.
A white porcelain tulipiere in 3 tiers.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 120/160