Similar lots by type
-
#809Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#400Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#770Een witgelakt smeedijzeren terrastafeltje met zwart glazen blad.
Petite table de terrasse en fer forgé blanc à tablette en verre noir.No longer availableDim. Ø 67 cmEstimate: € 30 / 40 -
#265Een houten fauteuil in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en bois de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#789Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#780Een mahoniehouten ronde tafel op centrale driepoot.
Table ronde en acajou sur tripode central.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 100 / 160 -
#606Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#768Twee armstoelen en een voetbankje van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met gele stof bekleed.
Deux fauteuils et un repose-pied en bois à patine blanche de style Louis XV. Recouvert de tissu jaune.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#744Een eikenhouten sideboard in rustieke stijl.
Buffet en chêne de style rustique.No longer availableDim. L. 160 cmEstimate: € 60 / 100 -
#305Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.
Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#255Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.
Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#2Een notenhouten speeltafel met vouwblad. Tijdperk Louis-Philippe.
Table à jeux en noyer à tablette pliante. Epoque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#794Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Table à jeu de style Régence à tablette recouverte de feutre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#764Een eikenhouten eendeurskastje met gefaceteerde spiegeltjes in de deur en een lade onderaan.
Petit meuble à une porte en chêne. Porte vitrée aux miroirs facettés. Un tiroir vers le bas.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#759Een paar fauteuils van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met fluweel.
Paire de fauteuils en chêne sculpté de style Louis XV recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#409Een tweedelige Engelse bibliotheek van mahoniehout.
Bibliothèque à deux corps en acajou.No longer availableDim. 200 x124 cmEstimate: € 200 / 400 -
#270Een tweeledige mahoniehouten linenpress met onderaan twee grote en twee kleine laden.
Presse à linge à deux corps, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#354Een eikenhouten armstoel Louis-Philippestijl, bekleed met naaldwerk.
Fauteuil en chêne de style Louis-Philippe recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#315Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80 / 100 -
#758Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#795Een bijzetmeubeltje met opzet, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en met glazen blad.
Meuble d’appoint à deux corps décoré de fleurs peintes à la main. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#769Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#395Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Table gateleg en chêne aux pieds torsadés.No longer availableDim. 91 x 49 cmEstimate: € 80 / 100 -
#810Een mahoniehouten tafel met klapbladen en centrale poot. Regency-stijl.
Table en acajou à deux abattants et pied central. Style Regency.No longer availableDim. 91 x 53 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#787Willy Vandersteen“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
“Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#185Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#203Een paar bronzen balustervazen met een decor van vogels en bloemen in reliëf. Japans werk.
Paire de vase balustres en bronze à décor de fleurs et d’oiseaux en relief. Travail japonais.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 260 / 300 -
#189“Stilleven met bloemen in fruit”. Een supra porta in grisaille, olieverf op doek. Einde XVIIIe eeuw.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Supra porta en grisaille. Huile sur toile. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 300 / 400 -
#83LowestoftEen zittende dame van blauw, wit en verguld porselein. Gemerkt.
Jeune femme assise en porcelaine bleue, blanche et dorée. Avec marque.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#586Een tweeledige mahoniehouten linnenkast met onderaan drie laden en bovenaan drie grote en twee kleine laden. Engels werk.
Lingère à deux corps en acajou. Le dessous à trois tiroirs, le dessus à trois grands et à deux petits tiroirs. Travail anglais.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#273Val Saint-LambertEen vaas van kleurloos geslepen kristal op verguld koperen voet. Met originele doos.
Vase en cristal taillé incolore sur piédouche doré. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#671Een schaaltje van meerkleurig Japans porselein met schepen in het decor. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine polychrome du Japon décoré de bateaux. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 36,5Estimate: € 50 / 60 -
#320Silver CrossEen oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#120Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. een grote en kleine roze saffieren en amethist met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de grands et de petits saphirs roses et améthyste ayant un poids total de ± 14 ct.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#17Solingen SBSEen uitgebreid bestek van verguld metaal. Compleet voor twaalf personen. In ménagère.
Couvert complet pour 12 personnes en métal doré. Dans la ménagère.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#266Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40 / 60

