Similar lots by type
-
#467Een schedel van witgepatineerd gietijzer.
Crâne en fonte laquée blanche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#303“Trick dog” & “Leap-frog bank”. Twee spaarpotten van gepolychromeerd gietijzer.
”Trick dog” & “Leap-frog bank”. Deux tirelires en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 12 cmEstimate: € 60 / 100 -
#727Een paar ruyi’s van wit metaal met voorstellingen van Boeddha.
Une paire de ruyi en métal blanc avec des représentations de Bouddha.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150 / 200 -
#327Een toverlantaarn met een set lichtbeelden. We voegen er het boek ‘ camera obscura’ van Hidebrand aan toe.
Une lanterne magique et des images. Nous ajoutons le livre: “Camera Obscura” par Hidebrand.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#457Een lot olifanten, bestaande uit drie verschillende van Afrikaans hout, een Afrikaanse asbak met drie olifantjes, een metalen olifant en een messingen onderlegger in de vorm van een olifant.
Un lot d’éléphants , comprenant trois éléphants en bois Africain, un cendrier avec trois éléphants, un éléphant en métal, et un sous-verre en laiton en forme d’éléphant.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#321“The young nigger bank”. Een gepolychromeerd metalen spaarpot.
”The young nigger bank”. Une tirelire en métal polychrome.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30 / 50 -
#747Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#802“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200 / 300 -
#477Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#595Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en een kleine lade onder het roze marmeren blad.
Commode en placage d’acajou ouvrant à trois grands et un petit tiroir. Tablette en marbre rose. France, époque rose.No longer availableDim. 104 x 120 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#705Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 204 x 138 cmEstimate: € 80 / 100 -
#702Twee Kamasutraprenten. Gouache op zijde.
Deux images du Kamasutra. Gouache sur soie.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#788Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#329“Jouets de Paris, Paul Leclercq”. Houtskooltekening. Gemonogrammeerd TL en toegeschreven aan Henri de Toulouse Lautrec.
”Jouets de Paris, Paul Leclercq”; Dessin au fusain. Porte le monogramme TL et dedié à Henri de Toulouse Lautrec”.No longer availableDim. 20 x12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#796Een poppendisplay van hout en glas in de stijl van het laatste avondmaal van Da Vinci.
Display à poupées en bois et verre inspiré par la Dernière Cène.No longer availableDim. 45 x 162 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#754Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#434“Gestileerde herder met zijn hond”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
”Berger stylisé et son chien”. Huile sur panneau. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#65Een 18 karaats geel gouden art nouveau hangertje bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Petit pendentif en or jaune 18 ct d’époque art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,25 gEstimate: € 250 / 300 -
#336Een ladenkastje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en marquetterie en met rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage et marqueterie de style Louis XV, montures en bronze et tablette de marbre rouge.No longer availableDim. 120 x 56 x 35 cmEstimate: € 250 / 350

