Similar lots by type
-
#435Een groot divers lot miniatuurauto’s. Divers gemerkt.
Grand lot de voitures miniatures diverses de différentes marques.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#450Durso, BelgiumEen groot lot oude speelgoedsoldaatjes, bestaande uit infanterie, matrozen, fanfare, een rijkswachter, Churchill, Eisenhouwer, Koning Boudewijn, .... Kleine beschadigingen.
Grand lot de soldats miniatures de l’infanterie, de la marine, des musicien, un gendarme, Churchill, Eisenhower, le Roi Baudouin etc. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#406De CoeneEen tweedeurskastje van gefineerd hout in Art decostijl.
Meuble à deux portes en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 30 / 50 -
#387Een oude doos met haakwerk. Omstreeks 1900.
Ancienne boîte contant de l’ouvrage. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#71Een herderin van meerkleurig porselein.
Bergère en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#304Een lijstje uit een nonnenkamer, met als achtergrond een XVIIIde eeuwse gravure, bestaande uit twee verzegelde hosties in wassen plaquettes met afbeeldingen van Jezus en Maria, een rozenkrans, een hartvormig medaillon van paars glas met binnenin een reliek, enkele drukwerken op katoen en gedroogde bloemen.
Cadre en bois sculpté de chambre de nonne. Fond gravure du XVIIIe siècle “Cibavit Illum Dominus”. Surmontée de deux morceaux d’hosties scellées dans un moulage de cire avec relief: Jésus et Marie portant respectivement les dates de 1905 et 1915. Chapelet en nacre, médaillon en coeur de verre mauve où trône ne relique, quelques imprimés sur coton et des fleurs séchées.No longer availableDim. 36 x 29,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#579“Zicht op de kaaien”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Omgeving Van Mieghem.
“Vue des quais” Huile sur toile marouflée. Entourage de Van Mieghem.No longer availableDim. 19,5 x 24,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#162Marcel Vergucht“Winters hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme en hiver”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 30 / 60 -
#720Een Chinese halsvaas van celadonporselein, gemonteerd als lamp en versierd met een een hagedis op de buik.
Vase à long col en porcelaine céladon de Chine monté en lampe et décoré d’un lézard sur la panse.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#295Een 18 karaats geel gouden ketting, hangers, een kruisje en een hoorn des overvloeds.
Chaîne en or jaune 18 ct, des pendentifs: un crucifix et une corne d’abondance.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 200 / 300 -
#658Een Tibetaans voorouderbeeld en een Chinese wijze van gepolychromeerd hout. XIXde eeuw.
Statuette d’ancêtre tibétaine et un sage chinois en bois polychrome. XIXe siècle.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#766Daum, FranceEen coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#339Een oeil-de-boeuf wandklok van zwartgelakt hout met een ingelegde wijzerplaat. Vierkant model met afgeronde hoeken. Tijdperk Napoléon III.
Pendule murale de type oeil-de-boeuf en bois laqué noir et au cadran incrusté. Modèle carré aux coins arrondis. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#616Een Chinees sokkeltje van ijzerhout met een rond blad van roze marmer.
Socle en bois de fer à tablette ronde en marbre rose. Travail chinois.No longer availableDim. Ø: 42 cmEstimate: € 60 / 100


