Similar lots by type
-
#435
Een groot divers lot miniatuurauto’s. Divers gemerkt.
Grand lot de voitures miniatures diverses de différentes marques.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#450Durso, Belgium
Een groot lot oude speelgoedsoldaatjes, bestaande uit infanterie, matrozen, fanfare, een rijkswachter, Churchill, Eisenhouwer, Koning Boudewijn, .... Kleine beschadigingen.
Grand lot de soldats miniatures de l’infanterie, de la marine, des musicien, un gendarme, Churchill, Eisenhower, le Roi Baudouin etc. Petits dégâts.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#561
Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.
Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#200
Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1600/1800 -
#290JBB
Een zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.
Montre de gousset chronographe en plaqué. En état de marche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#17
Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30/40 -
#654
Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.
Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#554Denyse Minne
“Bloemendame”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La dame aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 30/50 -
#63
“De vagebond” en “spelende kinderen”. Drie groepen van Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt: Capodimonte.
“Le vagabond” et “Enfants jouant”. Trois groupes en biscuit italien. Marque sous la base de Capodimonte.No longer availableDim. H. 16 en 27 cmEstimate: € 60/80 -
#415
Een sculptuur van speksteen, versierd met vleermuizen en Chinese tekens. Begin XXste eeuw.
Sculpture en pierre de lard décorée de chauves souris et de calligraphie chinoise. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 100/120 -
#86
Een handgeknoopt wollen Kuba bidkleed.
Tapis de prière Kuba en laine. Noué main.No longer availableDim. 296 x 117 cmEstimate: € 40/60 -
#58
Een oud parasolletje van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
Petite ombrelle ancienne en bois sculpté laqué noir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 60/100 -
#323Boch Frères Keramis
Een zeldzaam vaasje van meerkleurig en verguld aardewerk. Decor no. 593, vorm no. 436. Onderaan gemerkt.
Rare petit vase en faïence polychrome et dorée. Décor n° 593, forme n° 436. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65/75 -
#135Omega Seamaster Deville
Een automatisch herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Montre homme automatique en acier inoxydable et à bracelet en cuir. Dans la boite d’origine.No longer availableEstimate: € 400/500