#674Een houten spiegel met geslepen glas.
#830Een psychespiegel van notenhoutfineer met twee kleine laden. Beschadigd. XIXe eeuw.
#842Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
#549Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
#1082Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
#1089Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200 / 240
#289Een serveerbestek van zilver (zonder keuren) en ivoor, we voegen er een gebraadvorkje van verzilverd metaal en been aan toe.
Un couvert de service en argent et ivoire (sans poinçons). Nous ajoutons une fourchette à viande en métal argenté et os.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#510IsfahanEen handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
#1035Een eikenhouten Windsorschommelstoel. Engeland, XIXde eeuw.
Chaise à bascule Windsor en chêne. Angelerre, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#929Utagawa Kuniteru“Triptiek, 47 Ronins”. Ingekleurde houtsnede. XIXde eeuw. Gesigneerd.
”Triptyque, 47 Ronins.” Une gravure sur bois en couleurs. XIXième siècle. Signée.No longer availableDim. 34 x 70,5 cmEstimate: € 250 / 400 -
#434Tilquin, AntwerpenEen set van twee maal twaalf messen met hoornen handvatten.
#152Hans KitslaarPeriod: °1944“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150 / 200 -
#229Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Zicht op de M‘Pozorivier in Congo”. Gesigneerd en gedateerd 7/1879.
“Vue de la rivière M’Pozo au Congo”. Aquarelle. Signée et datée 7/1879.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397Twee designschalen van resp. rood en blauw glas in de stijl van Murano.
Deux coupes modernes en verre rouge respectivement bleu dans le goût de Murano.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#35Vier verschillende slavenarmbanden van ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
#741Drie kleine vaasjes van Chinees porselein met een blauw en goud decor van pauwen. We voegen er een buikvaasje met een bloemendecor aan toe.
#595Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.
Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.No longer availableDim. 184 x 132 cmEstimate: € 400 / 600