#1089
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
#842
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
#548
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 90 / 110 -
#830
Un miroir psyché en placage de noyer avec deux tiroirs. Comporte des dégâts. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#674
Een houten spiegel met geslepen glas.
#1082
Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
#1034
Un miroir rectangulaire style Louis XV avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 80 / 120
#906Bidjar
Een wollen Oosters tapijt met geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Un tapis d'Orient en laine, noué main, avec un médaillon géométrique.No longer availableDim. 322 x 209 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1055
Une table de jeu en noyer sculpté avec tablette abattante et revêtement de la tablette en feutre vert.No longer availableDim. 73 x 81 cmEstimate: € 50 / 80 -
#355
Bague en or jaune 14 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’un rubis central de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 500 / 600 -
#126
Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden in doucine.
#996
#1079
#449
“Collage met verf en kranten.” Gemengde techniek.
#1068
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
#245
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#255
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct et de deux perles du Pacifique de 11,8 mm.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 750 / 850 -
#560Goum
Een handgeknoopt Perzisch karpet van zijde.
#659
Een kruisbeeld van gepolychromeerd plaaster achter gebombeerd glas. XIXe eeuw.
Un crucifix en plâtre polychrome, sous verre bombé. XIXième siècle.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 35 / 50