#1089
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
#674
Een houten spiegel met geslepen glas.
#1034
#830
#842
Een spiegel in verguld houten lijst in barokke stijl.
#1082
Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
#548
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 90/110
#486
Een art deco wandconsole met twee laden en twee deuren.
#712
Un cache-pot hexagonal de Moustier, XVIIIième siècle. Cassure en bas. Nous ajoutons une petite assiette de Delft du XVIIIième siècle. Marque: Van den Briel.No longer availableDim. h: 18 cm & Ø: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#234Limoges
Een siervaas van meerkleurig en deels verguld porselein.
#1043
Een verzameling schelpen uit Florida. Eiland Sanibel. Met begeleidend boekje.
#297
Bol à punch et chopes et une verseuse en grès de Cologne à décor polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#868
Onze statuettes en porcelaine, Principalement monochrome blanche. Marque Goebel.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#925
#824
#572Eric KengenPeriod: °1952
#585
Een tweeledige eikenhouten vitrine in Lodewijk XV-stijl.
Vitrine à deux corps en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/240 -
#137
Meer dan zeventig bronzen, koperen en andere gedenkpenningen, plaquettes, medailles, scapulieren enz. uit de XIXde een XXste eeuw. O.m. Koningshuis, Olympiade, Verenigingen, Steden, Oudstrijders enz.
Plus de 70 plaquettes, médailles, scapulaires etc. des XIXe et XXe siècles en bronze, en cuivre etc. Dont Maison Royale, Olympiade, Associations, Vétérans de la Guerre etc.No longer availableEstimate: € 220/300 -
#204Louis RobbePeriod: 1806-1887.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800/1200