Similar lots by type
-
#759
Een achthoekige houten spiegel in schildpadimitatie.
Miroir octogonal en bois et imitation d’écaille.No longer availableDim. 71 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#720
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100/120 -
#22
Een ovale spiegel in Engelse stijl. Lijst beschadigd.
Un miroir ovale, style anglais. Dégât au cadre.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 15/20 -
#182
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#151Herdi
“Gesluierde vrouwen”. Een bronzen groepje op arduinen sokkel. Gesigneerd.
"Femmes voilées". Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120/200 -
#277
Een koets van meerkleurig Saksisch porselein. Apocrief gemerkt: Rauenstein.
Un carrosse en porcelaine de Saxe. Marque apocryphe: Rauenstein.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#556Indo-Bidjar
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 323 x 76 cmEstimate: € 100/120 -
#310Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#677
Een beeldje van een Boeddha van speksteen.
Une statue de Bouddha en stéatite.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/80 -
#199Henri Van MellePeriod: 1859-1930
“Wasdag in het Klein Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Journée dédiée à la lessive au Petit Béguinage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 142 cmEstimate: € 1600/1800 -
#732
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 172 x 93 cmEstimate: € 50/70 -
#682Edgard Heirman
“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#266
Een eikenhouten commode met drie laden in Lodewijk XVI-stijl. Onder het blad een secreet met vier kleine schuifjes. XIXe eeuw.
Une commode en chêne à trois tiroirs, style Louis XVI. En dessous de la tablette se trouve un compartiment secret pour bijoux avec quatre petits tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 400/600 -
#815Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#619Märklin
Diesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#790Bremmer
“Vissersboten voor de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/80