Other lots in this auction
-
#509Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#258Een lot van vijf stuks zilver, bestaande uit de sluiting van een avondtasje, een strooilepel, een servetring, een suikertang en een lepel van Delheid.
Lot de cinq pièces en argent, composé de la fermeture d'un sac du soir, d'une cuillère saupoudroir, d'un rond de serviette, d'une pince à sucre et d'une cuillère de Delheid.No longer availableDim. 278,12 gramEstimate: € 40 / 60 -
#90Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 600 / 800 -
#208Een kleine verguld bronzen bronzen schouwpendule, getooid met een herderinnetje met lam.
Petite pendule de cheminée en bronze doré, ornée d'une bergère à l'agneau.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 180 / 220 -
#110Een 18 K wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 11,66 gEstimate: € 600 / 800 -
#148Henri GodetPeriod: 1863 - 1937“Glaneuse”. Een bronzen beeld met bruin patina ter gelegenheid van het Salon des Beaux-arts. Met gieterijstempel. Op los voetstuk van groen marmer.
« Glaneuse ». Une statue en bronze à patine brune à l'occasion du Salon des Beaux-arts. Avec cachet de fondeur. Sur un piédestal lâche de marbre vert.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 420 / 500 -
#166Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.
Une vitrine en chêne en deux parties avec deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 230 x 126 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#106Een theetafel in Lodewijk XV-stijl met twee tabletten.
Une table à thé de style Louis XV à deux tablettes.No longer availableDim. 81 cm x 54 cm x 88 cmEstimate: € 320 / 380 -
#688Een geslepen kristallen inktpot in messingen montuur. Met voetstuk en deksel van zwart glas (?). Met koperen pennenhouder.
Encrier en cristal taillé dans une monture en laiton. Avec socle et couvercle en verre noir (?). Avec porte-stylo en cuivre.No longer availableDim. 13 cm x 14 cm x 21 cmEstimate: € 50 / 60 -
#40Een 14 K geelgouden armband bezet met granaat.
Un bracelet en or jaune 14 kt serti de grenat.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 250 / 300 -
#151Een zilveren beeld van een 17de eeuwse hellebardier met benen gelaat. Gemerkt. 800‰.
Une statue en argent d'un hallebardier du 17ème siècle avec un visage en os. Marqué. 800‰.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#335SantiniEen lampenvoet uit kunststof in de vorm van een engeltje. Gesigneerd.
Un pied de lampe en plastique en forme d'ange. Signé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35


