Similar lots by type
-
#162Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout met een acanthusblad in de kuif.
Miroir ovale en bois patiné or avec une feuille d'acanthe dans le cimier.No longer availableDim. 130 x 95 cmEstimate: € 180 / 220 -
#264Een goudgepatineerde ronde spiegel in Lodewijk XVI-inspiratie.
Miroir rond patiné or d'inspiration Louis XVI.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 70 / 100 -
#132Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 99 cmEstimate: € 200 / 220 -
#192Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#271Een geslepen kleurloos kristallen coupe met zilveren montuur. Medio XIXe eeuw.
Une coupe en cristal incolore taillé avec cadre en argent. Milieu XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#623Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen met 800‰ zilveren monturen met merk van Delheid.
Une paire de carafes en cristal incolore taillé avec des montures en argent 800‰, de la marque Delheid.No longer availableDim. h: 40,5 & 41,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#106Een theetafel in Lodewijk XV-stijl met twee tabletten.
Une table à thé de style Louis XV à deux tablettes.No longer availableDim. 81 cm x 54 cm x 88 cmEstimate: € 320 / 380 -
#254“Dorpszicht kerk & Dorpszicht met molen.” Olieverf op doek.
“Vue sur l‘église de village et vue sur le village avec moulin.” Huile sur toile.No longer availableDim. 23 x 17 cm & 21 x 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#494“Marina.” Aquarel op papier. Gedateerd JD’62.
"Marina." Aquarelle sur papier. Daté JD'62.No longer availableDim. 26 x 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#531Twee karafjes en zes glaasjes van gekleurd en geslepen kristal. Eén glaasje gebroken.
Deux carafes et six verres en cristal coloré et taillé. Un verre cassé.No longer availableDim. h: 13, 34 & 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337Val Saint LambertEen grote kristallen designvaas. Gemerkt met label.
Un grand vase design en cristal. Marqué avec étiquette.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#52“Portret van een oude dame”. Potlood op papier. Gesigneerd.
"Portrait d'une vieille dame". Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 cm x 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#682Een vaas van geglazuurd aardewerk.
Vase en terre vernissée.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#613Een lampenvoet van Japans aardewerk.
Un pied de lampe en poterie japonaise.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 45 / 65 -
#439Marc VerdoodtPeriod: ° Merchtem, 1953“Kubistisch figuur”. Een stenen beeld. Gemonogrammeerd.
"Figure cubiste". Une statue de pierre. Monogrammé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 140 -
#168Prada MilanoEen zwart lederen handtas.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 330 / 400

