Similar lots by type
-
#1034
Een rechthoekige spiegel in Lodewijk XV-stijl met verguld houten lijst.
Un miroir rectangulaire style Louis XV avec encadrement en bois doré.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#549
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#674
Een houten spiegel met geslepen glas.
Un miroir en bois et verre taillé.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 25/40 -
#830
Een psychespiegel van notenhoutfineer met twee kleine laden. Beschadigd. XIXe eeuw.
Un miroir psyché en placage de noyer avec deux tiroirs. Comporte des dégâts. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1082
Een grote trumeauspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré.No longer availableDim. 180 x 97 cmEstimate: € 100/150 -
#1089
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200/240 -
#548
Een spiegel in gesculpteerd houten lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. 77 x 39 cmEstimate: € 90/110
Other lots in this auction
-
#1005Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#712
Een achthoekige cachepot van Moustier, XVIIIe eeuw. Onderaan gebarsten. We voegen er een XVIIIe eeuws Delfts bordje aan toe. Gemerkt Van den Briel. Restauratie.
Un cache-pot hexagonal de Moustier, XVIIIième siècle. Cassure en bas. Nous ajoutons une petite assiette de Delft du XVIIIième siècle. Marque: Van den Briel.No longer availableDim. h: 18 cm & Ø: 24 cmEstimate: € 60/100 -
#1076
Art deco bijzettafeltje, ovaal met tussenblad.
Une petite table, Art Déco. Ovale et avec tablette réglable.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#250
Een paar 18 karaats gerodeerde wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,70 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc rhodiné 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,70 ct.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 1900/2000 -
#500Tabriz
Een figuraal tapijt van wol met een voorstelling van de Perzische poëet Hafez in een landschap.
Tapis figuratif en laine représentant le poète persan Hafez dans un paysage. Noué main.No longer availableDim. 105 x 140 cmEstimate: € 800/1000 -
#1044
Een eikenhouten wandkapstok met zeven haken.
Portemanteaux mural en chêne, sept crochets.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 50/80 -
#218
“Bacchus als kind met een Bacchante en een schaap”. Bronzen groep met bruin patina op zwarte marmeren sokkel.
“Bacchus enfant, une Bacchante et un mouton”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 300/400 -
#764
“Oranje. Een Koninklijk schip”. Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.
”Oranje. Een koninklijk schip.” Wim Grund. Ed. Van Soeren & Co. Amsterdam, 2001.No longer availableEstimate: € 24/30 -
#357
Een lot geelkoperen, aardewerken en metalen kandelaars in diverse stijlen. Allen gemonteerd als lampen. 10 stuks.
Lot de candélabres divers en cuivre jaune, en faïence et en métal. Chaque pièce montée en lampe. 10 pièces.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#1095
Een Engelse armstoel in Georgianstijl van mahoniehout met vergulde details en de zit bekleed met gestreept fluweel.
Fauteuil anglais de style Georgian en acajou aux détails dorés. Siège recouverte de velours strié.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#630
Een ééndeurskastje en een spiegel met bloemenmotief, beide zwart gelakt en beschilderd. Napoléon III-stijl.
Petit meuble à une porte et au miroir décoré de fleurs et laqués noir. Style Napoléon III.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#15
Negen verschillende camees waaronder één gemonteerd als broche.
Neuf camées différents dont un monté en broche.No longer availableEstimate: € 80/150