Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif in de vorm van een strik.

Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif in de vorm van een strik.

Un miroir à cadre en bois doré orné d'une coiffe en forme de noeud.
Dim. l: 64 cm
SKU: 2306200322.
Auction day: 23 June 2020 19:00
Catalogue #322
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #366

    Een bijzettafeltje met poten opgebouwd uit hertengeweien.

    Une table d'appoint avec pieds en bois de cerf.
    No longer available
    Dim. 88 x 44 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #12

    Twee ronde naaldwerkjes met bloemen en één met een beeltenis van een Bisschop. De ronde werkjes gedateerd 1831, kleine scheurtjes.

    Deux travaux d'aiguille ronds avec des fleurs et un représentant un évêque. Les dessins ronds datés de 1831, petites larmes.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #667

    Een paar aardewerken tabakspotten in licht verschillende formaten met dezelfde decors, de één met opschrift ‘Varinas’ en de andere met opschrift ‘Tabak’. Met messingen deksels. XIXe eeuw.

    Paire de pots à tabac en faïence de tailles légèrement différentes avec les mêmes décors, l'un avec l'inscription Varinas et l'autre avec l'inscription Tabac . Avec couvercles en laiton. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 30 & 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209

    “Kinderportret met vanitas”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Geerink-Cuup. Datum: Anno 1649.

    Portrait d'enfant avec vanité . Huile sur toile. Porte une signature: Geerink-Cuup. Date: Anno 1649.
    No longer available
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 900 / 1200
  • #3

    Een XIXe eeuws messingen inktstel. Eén dekseltje los, glazen recipiënten gebroken.

    Encrier en laiton du XIXe siècle. Un couvercle desserré, récipients en verre cassés.
    No longer available
    Dim. b: 29 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #254
    Alfred Schenk

    “Tegenlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1936.

    Backlight . Huile sur toile. Signée et datée 1936 au revers.
    No longer available
    Dim. 57 x 45 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #267
    Val St. Lambert

    Twee karaffen van geslepen kleurloos kristal. Beide gemerkt.

    Deux carafes de cristal incolore taillé. Les deux marquées.
    No longer available
    Dim. h: 23 & 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #571
    Leopold Van Esbroeck
    Period: 1911-2010

    “Personages”. Gesculpteerde lindenstronk. Gemonogrammeerd.

    Personnages . Moignon de tilleul sculpté. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. H. 126 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #517

    Een witgepatineerd aardewerken beeldje op marmeren sokkeltje. Achteraan gemonogrammeerd ‘O.Z.’ Barst in het sokkeltje.

    Statue en faïence patinée blanche sur socle en marbre. Monogrammée O.Z. Fissure dans la base au dos.
    No longer available
    Dim. h:31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #422

    Een Chinees foto-album met zwartgelakte houten kaft, versierd met een parelmoeren decor.

    Un album photo chinois avec un couvercle en bois laqué noir, décoré d'un décor de nacre.
    No longer available
    Dim. 25 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #708

    Een gesculpteerd en gepolychromeerd houten beeltenis van een wijze.

    Une effigie en bois sculpté et polychrome d'un sage.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39
    Jean Pons
    Period: 1913 - 2005

    “Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd op 66/99 en respectievelijk gedateerd ‘50.

    Composition . Une lithographie. Signée, numérotée 66/99 et datée 50 respectivement .
    No longer available
    Dim. 39,5 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More