Similar lots by type
-
#134Louis RoyonPeriod: 1882 - 1968“Albertville - remonte l’escaut” een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd vooraan alsook achteraan, getiteld en gedateerd 1947.
"Albertville - remonte l’escaut" a painting, oil on canvas, signed on front and back, titled and dated 1947. -
#89Een spiegel met messing kader in Louis XV-stijl.
A mirror with a brass frame in Louis XV style. -
#582Giorgio De ChiricoPeriod: 1888 - 1978“Manichino”, een serigrafie op koper, gesigneerd en met certificaat.
"Manichino", a serigraphy on copper, signed and with certificate. -
#62Herman VerbaerePeriod: 1906 - 1993“Zicht op de Leie”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1950.
"View of the Leie," a painting, oil on canvas, signed and dated 1950. -
#266Een set van 6 antieke stoelen in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en een bekleding in stof met floraal decor.
A set of 6 antique Napoleon III style chairs, black painted wood with upholstery in fabric featuring floral decor. -
#44Juul De Bruyne“Hoevezicht bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Howeview at Dusk", a painting, oil on canvas, signed. -
#559Jean Kirsch“Stilleven met koperen pan”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd (achteraan) 1962.
"Still life with copper pan", a painting, oil on canvas, signed and dated (on the back) 1962. -
#64Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Heidezicht met kudde schapen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Heath view with flock of sheep", a painting, oil on canvas, signed. -
#314Een spiegel met messing kader in Louis XV stijl.
A mirror with a brass frame in the Louis XV style. -
#139Victor De GrouxPeriod: 1895 - 1973“Plaine Flamande”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd V.D. Groux.
"Plaine Flamande", a painting, oil on board, signed by V.D. Groux. -
#29Een tafel in Napoleon III-stijl, zwart geschilderd hout en wieltjes.
A table in Napoleon III style, black-painted wood and wheels. -
#22Een ovalen spiegel in een houten kader met grote strik.
An oval mirror in a wooden frame with a large bow. -
#349Yvonne ReperPeriod: 1908- 1964“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op doek, achter glas, gesigneerd YV Reper.
"Girl portrait", a painting, oil on canvas, behind glass, signed YV Reper. -
#24Een spiegel in vergulde kunststoffen kader, rijkelijk gedecoreerd.
A mirror in a gilt plastic frame, richly decorated. -
#156Lucas MeersmanPeriod: °1938 - ....Een modernistische vierkante salontafel, het blad met een abstracte schildering in églomisé, gesigneerd.
A modernist square coffee table, the top with an abstract painting in églomisé, signed. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190. -
#119Louis Van EngelenPeriod: 1856 - 1940“Veere”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Van Engelen.
"Veere," a painting, oil on panel, signed by L. Van Engelen. -
#34Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Stilleven met druiven en fazant”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life with grapes and pheasant", a painting, oil on canvas, signed. -
#72Ton Van Der Salm“Winters landschap met molens”, een schilderij, olieverf op paneel, Hollandse school, gesigneerd Ton V. D. Salm.
"Winter landscape with windmills", a painting, oil on panel, Dutch school, signed by Ton V. D. Salm. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#309Jef Eliaers“Stadszicht, Antwerpen 1861”, een ingekleurde lithografie, gesigneerd en getiteld in potlood.
"Cityscape, Antwerp 1861", a colored lithograph, signed and titled in pencil. -
#282“Normandisch straatzicht” een schilderij, olieverf op doek, naar de 19e eeuw, niet gesigneerd.
"Norman street view" a painting, oil on canvas, from the 19th century, unsigned. -
#304F. Leys“Windmolen aan de waterkant”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd.
"Windmill by the Waterside," a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed. -
#302Bernard CharoyPeriod: 1931 - 2024“Jongedame met hoed”, een lithografie in kleur, E.A., gesigneerd buiten de plaat.
"Young lady with a hat", a color lithograph, E.A. (artist's proof), signed outside the plate.
Other lots in this auction
-
#100Twee etuis “Boudewijn I 60/40” uit 1990. Fantasiewaarde van 20 ecu. De bimetalen penning bevat een buitenring van zilver 833/1000, 3.59 g en een middenstuk van geel goud, 900/1000, 6.91 g.
Two cases "Boudewijn I 60/40" from 1990. Fantasy value of 20 ecu. The bimetallic medal contains an outer ring of silver 833/1000, 3.59 g and a center piece of yellow gold, 900/1000, 6.91 g.Place a bid ›Estimate: € 800 / 1100 -
#12Een art nouveau aardewerken vaas met drie oortjes.
An Art Nouveau earthenware vase with three small handles. -
#411Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.
A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration. -
#222‘Oude gewelven’, olieverf op paneel. Getekend D. Cox.
'Old Vaults', oil on panel. Signed D. Cox. -
#33Een paar glazen art-deco vazen met goudkleurig decor, met een beetje schilferschade aan de rand van 1 vaas.
A pair of art-deco glass vases with gold-colored decoration, with minor flaking damage to the rim of one vase. -
#584‘Dansende mensen in het bos’, olieverf op paneel. Getekend A. Veaniers?
'Dancing people in the forest', oil on panel. Signed A. Veaniers? -
#376Een massief houten tafel in de stijl van Flamant.
A solid wood table in the style of Flamant. -
#190Een wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
A white and yellow gold Art Deco brooch set with old cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct. -
#67- “Stoet der stoeten 1982”. Twee mapjes met telkens zes penningen van messing-nikkel en koper-nikkel, vergezeld van een gelegenheidsbierkaart van Stella Artois.- “Berchemse Slijkschepper 1979”. Vijf penningen van verguld brons in indivilduele etuis. Opschrift “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Ter gelegenheid van de inauguratie van de reus Tuur De Slijkschepper.
- “Procession of processions 1982”. Two sets of six medals each in brass-nickel and copper-nickel, accompanied by a commemorative beer card from Stella Artois.- “Berchem Mud Scooper 1979”. Five gilt bronze medals in individual cases. Inscription “Agrarium Gigantium Berchemiense”. Comemmorating the inauguration of the giant Tuur De Slijkschepper.Place a bid ›Estimate: € 80 / 120 -
#298Een massief messingen kerkkandelaar, de voetjes zijn draken.
A solid brass church candlestick, with dragon feet. -
#216Een set van 3 bijzettafeltjes, messing en glas, in Hollywood Regency-stijl.
A set of 3 side tables, brass and glass, in Hollywood Regency style. -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear.

