Similar lots by type
-
#239
Een paar wandkandelaars van verguld brons met drie lichtpunten
Une paire de chandeliers muraux en chêne polychrome à trois points lumineux.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 100/120 -
#191
“Honoré de Balzac”. Een beeld van brons naar een werk van Rodin.
“Honoré de Balzac”. Sculpture en bronze d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 900/1000 -
#123
“Lezende jongen”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmer. Gesigneerd.
"Jeune homme qui lit". Une statue en bronze patiné sur socle en marbre noir. Porte une signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/260 -
#218
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Wilhelm Lehmbruck.
Un buste de femme en bronze d'après l'oeuvre de Wilhelm Lembruck.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 650/800 -
#351
Een paar lampenvoeten van goud- en zwartgepatineerd brons in de vorm van twee siervazen.
Une paire de pieds de lampes en bronze noir et or en forme de vases.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 270/350 -
#317
Een spiegel in barokke lijst van verguld brons.
Un miroir style baroque avec encadrement en bronze doré.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#234
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350/500 -
#171P. Richer
“De Maaier”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd.
"Le faucheur". Une statue en bronze patiné brun sur socle en marbre. Porte une signature.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 240/320 -
#137
“Meisje op paard”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Fille à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre. D’après une oeuvre de Botero.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 160/180 -
#318
Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/220 -
#280
Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#71
Een horloge- of juwelenhanger van groengepatineerd brons in de vorm van een boom met een fazant op een tak. De voet in de vorm van drie kikkers met leeuwenkopjes tussen de poten. Begin XXe eeuw.
Support à bijoux ou à montre en bronze à patine verte en forme d’un arbre avec un faisan. Base en forme de trois grenouilles tenant des petites têtes de lion entre leurs pattes. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50/60 -
#131
“Dansende vrouw”. Een beeld van brons in art decostijl naar een werk van D.H. Chiparus.
“Danseuse”. Statuette en bronze de style art déco d’après l’oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 130/150 -
#153
Een paar tempelleeuwen van brons met resten van verguldsel.
Paire de lions de temple en bronze aux traces de dorure.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 220/240 -
#47
“Zittende beer”. Een bronzen beeld naar een werk van Irénée Rochard.
"Ours assis". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Irénée Rochard.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 1000/1100
Other lots in this auction
-
#360
“Aan de bron. Oriëntalistische scène”. Olieverf op doek naar Henri Vernet.
"Auprès de la source, scène orientale". Huile sur toile d'après Henri Vernet.No longer availableDim. 70 x 56 cmEstimate: € 200/240 -
#37
Een oude scheepsmaquette van een tjalk in een XIXe eeuwse presenteervitrine.
Une maquette marine ancienne d'une galiote dans sa vitrine de présentation datant du XIXième siècle.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 80/120 -
#156
Een sobere eikenhouten vierdeurskast.
Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.No longer availableDim. 173 x 122 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#314Indo-Keshan
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 197 x 123 cmEstimate: € 50/80 -
#169Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#380
“Marine”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Marine". Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 54 x 72 cmEstimate: € 50/60 -
#369
“Le départ pour la Chasse”. Een oude Franse jachtprent. We voegen er vier kleine Engelse jachtprenten aan toe.
"Le départ pour la chasse". Une ancienne image française. Nous ajoutons quatre petites images de chasse anglaises.No longer availableDim. 57 x 83 & 16 x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#301
“Man in een schommel”. Een netsuké van ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
"Homme et balançoire". Un netsuké en ivoire, oeuvre japonaise, début XXième siècle. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/120 -
#223
Drie schotels van polychroom porselein, met de hand beschilderd. Achteraan gemerkt en twee ervan met een opschrift: “Römischen Vasenverkaufer” en “Pyrrhäus beschutz Adromache”. Wenen, XIXde eeuw.
Trois assiettes en porcelaine polychrome, peintes à la main. Portent une marque à l'arrière, dont deux avec l'écriture: "Römischen Vasenverkaufer' et "Pyrrhäus beschutz Adromache". Vienne, XIXième siècle.No longer availableDim. L. 35 cmEstimate: € 500/700 -
#410
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#35
Een lot van vier verschillende zakhorloges van roestvrij staal.
Un lot de quatre montres à gousset en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#230
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 313 x 215 cmEstimate: € 200/300