Similar lots by type
-
#514Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl bovenaan versierd met een lauwerkrans.
Un miroir en bois doré de style Louis XV décoré en partie haute d'une couronne de laurier.No longer availableDim. 178 x 100 cmEstimate: € 220 / 240 -
#122Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120 / 160 -
#504Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippe-stijl.
Miroir en bois doré de style Louis Philippe.No longer availableDim. 137 x 87 mEstimate: € 160 / 180
Other lots in this auction
-
#157GucciEen handtas van leder en stof en met originele stofzak.
Un sac à main en cuir et tissu et avec sac de protection d'origine.No longer availableDim. 24 x 27 cmEstimate: € 240 / 280 -
#228Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.No longer availableDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#663Goebel, Germany“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#410Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.
Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 29,37 gEstimate: € 200 / 300 -
#567Een vaas van polychroom glas in de stijl van Murano.
Vase en verre polychrome de style Murano.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#145Een 18 K witgouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#40Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 260 / 300 -
#695Valentin à LodelinsartEen Henegouwse staande klok in gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met strikken, guirlandes en lauwerkransen. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule du Hainaut à gaine en chêne sculpté décorée de noeuds, de guirlandes et de lauriers. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. H:255cmEstimate: € 80 / 120 -
#125Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant central de +- 0,25 ct et de brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 750 / 800 -
#69Gruppe“Landelijk tafereel”. Een aquarel. Draagt een apocriefe handtekening.
"Scène champêtre". Une aquarelle. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#539R. Martin“Schuurtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938. Restauratie.
"Hangar". Huile sur toile. Signée et datée 1938. Restauration.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#126Een eikenhouten commode in transitionele stijl met fijn uitgestoken versieringen. Omstreeks 1800.
Une commode en chêne de style transitionnel avec des décorations finement sculptées. Vers 1800.No longer availableDim. 99 x 131 x 56 cmEstimate: € 120 / 200

