#72
Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
#390
#660
Een gebeeldhouwde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
#395
Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
#495
#296
#436Mori
Een handgeknoopte loper van wol. Gesigneerd.
Un couloir en laine. Fait main. Signé.No longer availableDim. 200 x 62 cmEstimate: € 30 / 50 -
#143
Een art deco tijger van groengeglazuurd aardewerk.
#47
#371
Een smeedijzeren kandelaar en een haardstel.
#746
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
#308
#704
Een verstelbaar houten kinderstoeltje.
#84René BosiersPeriod: 1875 - 1927
“Bloemenweelde”. Twee schilderijen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Abondance florale”. Deux pendants, huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#191Edouard DrouotPeriod: 1859 - 1945
“De ploeger”. Een groep van groengepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Le laboureur”. Un groupe en bronze patiné vert sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#31
Een serie van zes geslepen kristallen glazen met verschillende kleuren.
Un lot de six verres en cristal taillé en différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 50 / 70