Similar lots by type
-
#395
Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180/220 -
#72
Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
Haut trumeau en noyer sculpté orné de deux colonnettes.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#390
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#660
Een gebeeldhouwde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir sculpté style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#529I. Deruwe
“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition moderne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#633
Een jachthond van gepatineerd brons op een houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Chien de chasse en bronze patiné sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#693Kaiser
“Jongen met ganzen”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Garçon et oies”. Un groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#335
Een zeventiental kleine steekalbums met postzegels uit diverse landen: Bahrain, Barbados, Bahamas, Bangladesh, Barbuda, Belize, Bermuda, Botswana, Burundi, Burma, Buthan, Cambodja, Cyprus, Dominica, Dhufar, Djibouti, Dubai, Falklands, Filipijnen, Gambia, Grenada, Gabon, Gambia, Ghana, Gibraltar, Ierland, India, Irak, Iran, Israël, Jamaica, Hawai, Komoren, Libanon, Liberia, Maleisië, Malawi, Man, Mauretanië, Mauritius, Namibië, Noord Borneo, Ottomaans Keizerrijk, Panama, Paraguay (ook oudere), Pe(..)
Dix-sept petits albums à timbres postes de pays divers.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#113
Een paar bordjes van Imariporselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Quelques assiettes en porcelaine d’Imari. Marque au verso. XIXième siècle.No longer availableDim. ø: 21 cmEstimate: € 30/40 -
#20
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met markasiet in zilver gezet en een half edelsteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie en argent de marcassite et d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 120/150 -
#237
Een lampenvoet in de vorm van een putto van brons op een voetstuk van rood marmer. Naar een werk van Moreau.
Un pied de lampe en forme de putto en bronze sur piédestal en marbre rouge. D’après une oeuvre de Moreau.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 150/200 -
#107
Zilveren flacon. XIXde eeuw.
Flacon en argent. XIXième siècle.No longer availableDim. 73,33 gEstimate: € 120/140 -
#142Van den Broeck DriesPeriod: 1923 - 1995
Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.
Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.No longer availableDim. 21 x 14 & 21 x 19 cmEstimate: € 120/160 -
#159
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#614
Een radio met cassette in de vorm van een Würlitzer jukebox. In werkende staat.
Radio-cassette en forme d’un jukebox Würlitzer. En état de marche.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#286
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300