Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf
Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf

Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf

Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.
Dim. 75 x 51 cm
SKU: 2111170269.
Category: Porselein.
Auction day: 21 November 2017 19:00
Catalogue #269
Estimate: € 420 / 480
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #413
    Limoges, France

    Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.

    Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #68
    Limoges, France

    Een paar grote porseleinen sierschalen met een handgeschilderd decor van zwanen. Onderaan gemerkt.

    Paire de plats décoratifs en porcelaine à décor de cygnes peint à la main. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. b: 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253

    Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #414
    Mitterteich

    Een koffieservies van Beiers porselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, twaalf kopjes met ondertasjes en vijftien borden. We voegen er een extra melkkannetje en een driedelig theestel van blauw en wit porselein aan toe.

    Service à café de Bavière à décor doré comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, douze tasses et soucoupes et quinze assiettes. Nous ajoutons un pot à lait supplémentaire et une garniture à thé 3 pièces en porcelaine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #163

    Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van granaatappels op gele fond, onderaan gemerkt.

    Deux assiettes en porcelaine chinoise avec décor polychrome de grenats sur fond jaune, porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #38

    Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.

    Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.
    No longer available
    Dim. 9 x 11 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #348

    Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.

    Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #127
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #13

    Porseleinen vaas met motief van blauwe, roze en gele bloemen.

    Un vase en porcelaine avec décor floral bleu, rose et jaune.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #411

    Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.

    Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #9
    Wawel, Poland

    Een koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.

    Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #368

    Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #402

    Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.

    Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.

    Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #407

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.

    Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #410

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.

    Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #341

    Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.

    Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #297
    Royal Doulton

    “Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    "Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #247

    Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 440 / 480
  • #328

    Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.

    Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.
    No longer available
    Dim. ø 29.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #347

    Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #278

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van Fo-honden.

    Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #83

    Twee verschillende dekseldoosjes van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Deux petites boîtes différentes en porcelaine de Chine polychrome. Marque sous les bases.
    No longer available
    Dim. b: 17 & 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #237

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.

    Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.
    No longer available
    Dim. h: 33 Ø: 32 cm
    Estimate: € 320 / 380

Other lots in this auction

  • #54

    Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.

    Tapis du Pakistan en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een groot handgemaakt model van een galjoen.

    Grand modèle d’un galion. Fait main.
    No longer available
    Dim. l: 107 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #156

    Een sobere eikenhouten vierdeurskast.

    Armoire en chêne sobre ouvrant à quatre portes.
    No longer available
    Dim. 173 x 122 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #22

    Een gesculpteerde eikenhouten Franse stoel met rieten zit.

    Chaise en chêne sculpté à siège en osier. Travail français.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #196

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met een lade onderaan. XVIIe eeuw.

    Une garde-robe en chêne à deux portes et un tiroir en dessous. XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 189 x 146 x 72 xm
    Estimate: € 120 / 200
  • #14

    Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.

    Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.
    No longer available
    Dim. h: 18 - 39 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #417

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 218 x 204 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #173

    Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.

    Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 207 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #194
    Henri Pieter Edward Rul
    Period: 1862 - 1942

    “Koeien bij de beek”. Olieverf paneel. Gesigneerd

    "Vaches auprès du ruisseau". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 36 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #267

    Een mahoniehouten tafelklok met een messingen wijzerplaat. Sleutel incluis.

    Une pendule de table en acajou avec cadran en laiton. La clé est incluse.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132

    Een mahoniehouten tilt-top teatable. Tijdperk Victoria.

    Table à petit déjeuner en acajou dite tilt top teatable. Epoque Victoria.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm Ø 79 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #11

    Een gevarieerd lot oude sigarenbandjes.

    Un lot de différents rubans de cigares anciens.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 21 november 2017

De veiling is volledig - 420 loten. De .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de Downloads pagina.

21 November 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More