#384
Vergulde smeedijzeren spiegel.
Miroir en fer forgé doré.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#393
Spiegel met mahoniehouten lijst.
Miroir au cadre en acajou.No longer availableDim. 104,5 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#726
#280
Trumeau en bois à patine or de style Lois XV. Coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 250 / 300 -
#383
Een mahoniehouten spiegelkader. Tijdperk Louis-Philippe.
#736
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#734
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#290
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250 / 300
#98
“Dame met meeuw”. Een groep van meerkleurig plaaster.
#593
“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200 / 300 -
#561
Grand vase en verre satiné à décor stylisé de fleurs. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 45 / 60 -
#279
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
#24
#125
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
#118
Karaf van geslepen kristal Louis-Philippe en een geëtste vierkante fles met tinnen sluiting, XIXde eeuw.
Carafe en cristal taillé d’époque Louis-Philippe et une bouteille gravée au bouchon en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#451
Een bronzen voorouderbeeldje op een houten sokkel. Edo, Benin.
#185Jaeger-Lecoutre
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.
Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.No longer availableDim. Bruto: 29,79 gEstimate: € 1200 / 1500 -
#327
#620
#471
Een zittende kat van bruingepatineerd brons in Oud-Egyptische stijl.
Chat assis en bronze à patine brune d’après l’Egypte antique.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120