Similar lots by type
-
#599
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Grand trumeau en bois richement sculpté décoré de fruits sur les montants et coiffé d’un écusson flanqué de dragons et surmontant une tête de satire.No longer availableDim. 160 x 111 cmEstimate: € 350/500 -
#783
Een trumeauspiegel van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau à cadre en acajou sculpté de style Louis-Philippe coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 190 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#644
Een rechthoekige spiegel van goud- en roodgepatineerd hout.
Un miroir rectangulaire en bois doré et rouge patiné.No longer availableDim. 105 x 62 cmEstimate: € 80/120 -
#377
Een bronzen wandspiegeltje van verguld brons in Lodewijk XV-stijl
Un miroir mural en bronze doré style Louis XV.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#384
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30/50 -
#374
Een houten wandspiegel in Louis-Philippestijl.
Un miroir mural style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 30/40 -
#530
Een langgerekte trumeauspiegel van verguld hout met een acanthusblad en een schelp in de kuif.
Trumeau allongé en bois doré décoré d’une acanthe et coiffé d’une coquille.No longer availableDim. 63,5 x 218 cmEstimate: € 250/300 -
#334
Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.No longer availableDim. 44 x 82 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#465Ethiopie
Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.
Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#667Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/70 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en gekalibreerde robijn baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et de baguettes de rubis calibré ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 4,02 gEstimate: € 700/800 -
#176
Een eikenhouten hoekmeubeltje met opzet. Onderaan een paneeldeur en een lade, bovenaan een deur met negen spiegeltjes.
Encoignure à deux corps en chêne . Le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à une porte à neuf petits miroirs.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 200/240 -
#141Château des Tuileries - Sèvres
Een paar siervazen man meerkleurig porselein en messing, versierd met handgeschilderde decors van personages in een landschap en bloemen in cartouches op blauwe fond, afgewerkt met verguldsel. Gemerkt en het decor gesigneerd ‘Bernier’. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases en porcelaine polychrome et laiton, décor peint à la main de personnages dans un paysage et fleurs - cartouches sur fond bleu avec finitions de dorure. Marqués et signés Bernier. XIXième siècle. Un couvercle a été restauré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 300/500 -
#76
Een houten piëdestal met marmeren blaadje.
Un piédestal en bois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/200 -
#414
Een oude mandoline en een Afrikaans snaarinstrument.
Une mandoline ancienne et un instrument à cordes africaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#162Ch. Demets
“Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80/100 -
#395
Een halssnoer van verschillende kleuren parels met bijpassende armband en zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs et bracelet assorti. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#737Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Rode Reeks. Eerste uitgave, 1949. Slijtage, blok gelost maar compleet. Rug open.
Suske en Wiske. “De Zwarte Madam”. Série Rouge. Première édition, 1949. Usure, mais complet. Dos ouvert.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#721
Twee verschillende olielampen met groen glazen reservoir, waarvan één op onyxen voet en een versierd met een bronzen meisje.
Deux lampes à huile aux réservoirs en verre vert, l’une sur colonnette en onyx, l’autre portée par une fillette en bronze.No longer availableDim. h: 41 & 60 cmEstimate: € 40/60 -
#56
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 103 cmEstimate: € 60/100