Similar lots by type
-
#342Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#247Een vergulde houten spiegel, versierd met leeuwenkoppen, een fruitmand en twee engelen.
Un miroir, cadre en bois doré, décoration de têtes de lions, un panier à fruits et deux anges.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 200 / 240 -
#129Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableDim. 80 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#144Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir avec dorures, style Baroque.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 120 / 200 -
#262Een Venetiaanse spiegel met glazen versieringen en geslepen motieven.
Un miroir en verre de Venise à décor en verre taillé.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#352A. Bankes“Zicht op een Parijse boulevard”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue sur un boulevard parisien”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#332CA FranceEen lot van zes oesterborden van verguld Frans porselein.
Un lot de six assiettes à huîtres en porcelaine dorée de France.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#413Een naturalistisch weergegeven vissersmand met een krab en garnalen. Chinees werk.
Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.No longer availableDim. H. 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#586Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.
Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.No longer availableDim. 205 x 138 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#151Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.
Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#441Tinneke Swinnen“Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.
“Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#312Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977“Moeder met haar baby in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Mère et bébé dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 200 / 280 -
#836Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#504Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.
Deux fauteuils en noyer, style Régence.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 80 / 100 -
#96Een bijzettafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.
Une petite table d’appoint à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. 54 x 65 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#263Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.No longer availableDim. l: 92 cmEstimate: € 35 / 45

