Similar lots by type
-
#247
Een vergulde houten spiegel, versierd met leeuwenkoppen, een fruitmand en twee engelen.
Un miroir, cadre en bois doré, décoration de têtes de lions, un panier à fruits et deux anges.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 200/240 -
#342
Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20/30 -
#129
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableDim. 80 x 62 cmEstimate: € 120/200 -
#262
Een Venetiaanse spiegel met glazen versieringen en geslepen motieven.
Un miroir en verre de Venise à décor en verre taillé.No longer availableDim. 95 x 75 cmEstimate: € 100/140 -
#144
Een vergulde spiegel in barokke stijl.
Un miroir avec dorures, style Baroque.No longer availableDim. 121 x 73 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#114
Collectie bedevaartvaantjes (en enkele andere prenten en communiegetuigschriften uit de XIXde en begin XXste eeuw). Meer dan 110 stuks vanaf de XVIIIde eeuw tot de jaren 1950.
Une collection de drapeaux de pèlerinage et autres images ainsi que des lettres de créance du XIXième et début XXième siècle. Plus de 110 pièces allant du XVIIIième siècle aux années 1950.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#343
Een oude messingen trompet van Deprins. Gemonteerd als lampvoet.
Une ancienne trompette en laiton de Deprins. Montée en pied de lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#319
Een lotelingenstok van groen Italiaans glas met opliggende witte en blauwe lijnen, rondom getorst. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes blanches et bleues par dessus, torsadées. +- 1900. Eclat en dessous.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 50/60 -
#391
“Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Met gravures van Boëtius à Bolswert. Uitgegeven bij Hendrick Aertssens. Antwerpen, 1622. Later opnieuw in leder gebonden.
”Den wech des eeuwich leevens”. Antonius Sucquet. Gravures de Boëtius , Bolswert.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#157
Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400/600 -
#654
“L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.
”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#181E. Granthiau
“De hofmakerij”. Een classicistische bronzen groep op arduinen voetstuk. Gesigneerd.
”Courtiser”. Un groupe classique en bronze sur un socle en pierre de taille, signé.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 400/500 -
#231
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#679Charles Peter Pitt
“Ely Cathedral”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd augustus 1891
”Ely Cathedral”. Aquarelle sur papier. Signée et datée août 1891.No longer availableDim. 34,5 x 23,5 cmEstimate: € 75/100 -
#218
Een bronzen vrouwenbuste op sokkel van roze marmer. Onleesbaar gesigneerd.
Un buste féminin en bronze sur socle en marbre rose. Illisiblement signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#624
Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 80,55 gEstimate: € 1600/2000