Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

Un miroir en bois doré, style Baroque.
Dim. 119 x 77 cm
SKU: 1906180162.
Category: Spiegel.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #162
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #342

    Een eikenhouten spiegel.

    Un miroir en chêne.
    No longer available
    Dim. 65 x 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #247

    Een vergulde houten spiegel, versierd met leeuwenkoppen, een fruitmand en twee engelen.

    Un miroir, cadre en bois doré, décoration de têtes de lions, un panier à fruits et deux anges.
    No longer available
    Dim. 121 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #129

    Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.

    Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.
    No longer available
    Dim. 80 x 62 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #144

    Een vergulde spiegel in barokke stijl.

    Un miroir avec dorures, style Baroque.
    No longer available
    Dim. 121 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #262

    Een Venetiaanse spiegel met glazen versieringen en geslepen motieven.

    Un miroir en verre de Venise à décor en verre taillé.
    No longer available
    Dim. 95 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 140

Other lots in this auction

  • #352
    A. Bankes

    “Zicht op een Parijse boulevard”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Vue sur un boulevard parisien”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #654

    “L’Evêché et l’Etat de Liège”. Een oude kaart van Tobie Conrad Lotter, geograaf te Augsburg. Een ingekleurde kopergravure. XVIIIe eeuw. Kaart geplooid.

    ”L’Evêche et l’Etat de Liège”. Une carte ancienne par Tobie Conrad Lotter, géographe à Augsburg. Une gravure sur cuivre en couleurs. XVIIIième siècle. Carte pliée.
    No longer available
    Dim. 49 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #332
    CA France

    Een lot van zes oesterborden van verguld Frans porselein.

    Un lot de six assiettes à huîtres en porcelaine dorée de France.
    No longer available
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #413

    Een naturalistisch weergegeven vissersmand met een krab en garnalen. Chinees werk.

    Un panier de pêcheur à la décoration de crabe et crevettes. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. H. 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #586

    Een sobere garderobe met twee gevitreerde deuren.

    Une garde-robe sobre à deux portes vitrées.
    No longer available
    Dim. 205 x 138 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #151

    Een klokstel van verguld brons in empirestijl, bestaande uit een pendule en twee vijfarmige kandelaars, versierd met florale motieven in cloisonné. XIXe eeuw. Op drie verguld houten sokkels.

    Une garniture de cheminée , style Empire, comprenant une pendule et deux chandeliers à cinq bras, motifs florales en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #441
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #312
    Henri Victor Wolvens
    Period: Brussel 1896 - Brugge 1977

    “Moeder met haar baby in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Mère et bébé dans un intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 18 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #836

    Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.

    Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 75 & 85 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #504

    Een paar notenhouten armstoelen in regencestijl.

    Deux fauteuils en noyer, style Régence.
    No longer available
    Dim. H. 81 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #96

    Een bijzettafeltje met een gebeeldhouwde lade. Spanje, einde XVIIIe eeuw.

    Une petite table d’appoint à tiroir sculpté. Espagne, fin XVIIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 54 x 65 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #263

    Een Italiaans glazen lotelingenstok met rode lijnen binnenin. Omstreeks 1900.

    Une canne de conscrit en verre italien avec des lignes rouges à l’intérieur. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 92 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More