Similar lots by type
-
#290
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250 / 300 -
#393
Spiegel met mahoniehouten lijst.
Miroir au cadre en acajou.No longer availableDim. 104,5 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#280
Een trumeau van goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois à patine or de style Lois XV. Coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 250 / 300 -
#726
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#384
Vergulde smeedijzeren spiegel.
Miroir en fer forgé doré.No longer availableDim. H. 78 cmEstimate: € 40 / 50 -
#734
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#383
Een mahoniehouten spiegelkader. Tijdperk Louis-Philippe.
Cadre de miroir en acajou. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. H. 96 cmEstimate: € 80 / 120 -
#746
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout.
Miroir en bois sculpté et doré.No longer availableDim. H.76 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#59Alphons VermeirPeriod: 1905 - 1992
“Havenzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23 x 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#374Lode TaeymansPeriod: 1874 - 1937
“Korenveld (Het brood) II”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Champ de blé (”Het Brood”) II”. Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#517
Een gesculpteerd houten beeld met schelpen en een apenschedeltje. Fang, Gabon.
Sculpture en bois décorée de coquilles et d’un crâne de singe. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 140 / 180 -
#243
Een kannetje op drie pootjes, het handvat versierd met een zwaantje (deksel manco) en een aanstekerdoosje met een gedreven bloemendecor. Het eerste 925, het twee 800‰.
Verseuse sur trois pieds. L’anse décorée d’un cygne (le couvercle manque), 925‰. Ainsi qu’une boîte pour allumeur à décor repoussé de fleurs, 800‰.No longer availableDim. 160 & 119 gEstimate: € 100 / 150 -
#222Maurice Van Cauter
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 82 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#687
“Moeder met kind”. Bronzen oriëntalistisch beeldje.
“Mère et enfant”. Statuette orientaliste en bronze.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#176A.R.V.P.
Twee rivierlandschappen met vissers. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.
Deux paysages rupestres aux pêcheurs. Huile sur toile. Signée. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#216
Een kussenkast van eik, notenhout en ebbenhout. Twee deuren met telkens drie kussens. Imposante kap versierd met drie leeuwenkoppen. Rechte poten. XVIIIde eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne, noyer et ébène. Deux portes avec chaque fois trois coussins. Corniche imposante avec trois têtes de lion. Pieds droits. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#197
Een oude dolk met handvat van messing en hoorn en met lederen schede. XIXde eeuw.
Dague ancienne à manche en laiton et corne. Fourreau en cuir. XIXe siècle.No longer availableDim. L 66 cmEstimate: € 250 / 300 -
#552
Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#167
Een klein verguld Italiaans vitrinekastje. XVIIIe eeuw.
Petite vitrine en bois doré. Italie, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 200 -
#605
Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200 / 1300