#399
Een wandspiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#9
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
#225
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.
#682
Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
#654
#280
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/300
#358
Een oude Engelse barometer.
Baromètre anglais ancien.No longer availableDim. l: 81 cmEstimate: € 30/40 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
#249Arthur Emiel HessensPeriod: 1899-
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 52 x 67 cmEstimate: € 50/70 -
#565Mexico
Drie verschillende halssnoeren en één armband van 925 ‰ zilver.
#200
Epingle en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#321Rouen
Aardewerken kandelaar in de vorm van een gevleugelde draak. Onderaan gemerkt.
#120
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et de grands et de petits saphirs roses et améthyste ayant un poids total de ± 14 ct.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 1600/1800 -
#112Jean-Jacques Gaillard
“Straatzicht te Sorrento”. Lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“Rue à Sorrento”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 51 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#658
Een zittende Guanyin met scepter van brons.
#7
Een lot van drie kleine houten kistjes, waarbij één met drie kleine laden.
#129W. Ward
“Outside of a country alehouse”. Een oude Engelse gravure. Eind XVIIIe eeuw.
“Outside of a Country Alehouse”. Ancienne gravure anglaise. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/70 -
#757
Lot d’albums de bandes dessinées dont 19 albums de XIII, 21 de “Largo Winch”, un album de “Harlekijn” et “Een avontuur zonder helden”.No longer availableEstimate: € 40/60