Similar lots by type
-
#674Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#644Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.
Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.No longer availableDim. 127 x 103 cmEstimate: € 100 / 120 -
#246Een ronde butlerspiegel van verguld hout.
Un miroir majordome rond en bois doré.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 200 / 220 -
#28Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.
Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#6Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.
Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 60 / 80 -
#586Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Un miroir en bois doré, style Baroque.No longer availableDim. h: 167 x 90 cmEstimate: € 420 / 480 -
#319Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.
Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#770Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir doré style Louis XV.No longer availableDim. l: 74 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#509Jaky Lefrançois“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#608Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche , décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 220 / 240 -
#267Een paar verstelbare metalen wandlampen.
Une paire de lampes murales en métal réglable.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 50 / 70 -
#244Victor Buyle“Zicht op den weg naar Linth - Boerderij van Peeters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le chemin qui mène vers Linth - la Ferme Peeters”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#525Pied à LassayEen comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#291Een vol messingen tafelkandelaar in, gedragen door drie kariatiden. Ca. 1850.
Un candélabre de table en laiton massif porté par trois cariatides. Vers 1850.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65 / 75 -
#560Drie art deco groepen van aardewerk, bestaande uit een geit, een ree en een gems.
Trois groupes art déco en faïence: une chèvre, une biche et un chamois.No longer availableDim. h: 25 - 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#146Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.
Une table de salon ronde en laiton et tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#597“Guan Yin met bloemen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
”Guan Yin et fleurs”. Une statue en ivoire sculptée. Début XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 260 / 280 -
#206Manufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & CieManufacture Royale de Tapisseries d’Art Braquenié & Cie. “Romantisch landschap met een ara op een hekje”. Een Mechelse gobelin. Tweede helft XIXe eeuw.
”Paysage romantique avec un perroquet sur le portillon”. Une taîsserie murale de Malines. Deuxième partie du XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 215 cmEstimate: € 360 / 400 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Stoomschip in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau à vapeur au port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#289“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 53 cmEstimate: € 50 / 80

