Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.

Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.

Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.
Dim. 103 x 68 cm
SKU: 2310180236.
Category: Spiegel.
Auction day: 23 October 2018 19:00
Catalogue #236
Estimate: € 180 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #246

    Een ronde butlerspiegel van verguld hout.

    Un miroir majordome rond en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #674

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.

    Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.
    No longer available
    Dim. 84 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #28

    Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een mauve geslepen vaas van Bohemen, twaalf kleurloze glazen schoteltjes van Val St. Lambert en een kommetje van Baccarat.

    Un lot de cristal et de verre, comprenant un vase Bohème mauve taillé, douze petits plats en verre incolore de Val St. Lambert et une coupelle en Baccarat.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #644

    Een spiegel van gesculpteerd eikenhout.

    Miroir au cadre en chêne sculpté de style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 127 x 103 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #319

    Een rechthoekige spiegel in verguld houten kader. XIXe eeuw.

    Un miroir rectangulaire encadré. cadre en bois doré. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 67 x 57 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #586

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Un miroir en bois doré, style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 167 x 90 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #6

    Een psychespiegel met twee kleine laden in het voetstuk.

    Un miroir psyché à deux tiroirs dans la base.
    No longer available
    Dim. h: 66 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #770

    Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.

    Un miroir doré style Louis XV.
    No longer available
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #279
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fermette des Landes en automne”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    H. Marinus

    “Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1836. Herdoekt.

    ”Vue sur le village”. Huile sur toile. Signée et datée 1836. A été retoilée.
    No longer available
    Dim. 37 x 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #695

    Een klein eikenhouten wandkabinetje met één deurtje met koperen versiering en met twee kleine laden binnenin.

    Petit cabinet mural en chêne ouvrant à une porte ornée de cuivre et à deux petits tiroirs à l’intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #497

    Een Afrikaanse man van ivoor.

    Un homme en ivoire africaine.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #430

    Een messingen olielamp.

    Une lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #627

    Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor met naakten in een bordeel. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique aux nus dans un bordel. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 7 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #5

    Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, hangers bezet met madonna’s, manchetknopen een dameshorloge clipper. E.A.

    Un lot de bijoux fantaisie comprenant des chaînes, pendentifs, boutons de manchettes et une montre dame ‘clipper’, etc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #149
    F. Joacim

    “Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Vue sur les Landes”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 80 x 115 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #668

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #33
    Carltonware

    Lot serviesgoed. Diverse kleuren.

    Un service. Diverses couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #239

    “Namiddag op het strand”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk naar de late XIXe eeuw.

    ”Après-midi à la plage”. Huile sur panneau. Travail récent d’après le XIXième siècle. Travail d’atelier.
    No longer available
    Dim. 20 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #637

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More