Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

Un cadre-miroir à photographie de Marilyn Monroe.
Dim. 89 x 72 cm
SKU: 1911190094.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #94
Estimate: € 160 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #341

    Een oude Calvadosfles uit 1939 met een aardewerken stop in de vorm van een everzwijn.

    Une ancienne bouteille de Calvados de 1939 avec un bouchon en faïence sous forme de sanglier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #55

    Twee zegelringen van 18 karaats geel en wit goud met initialen.

    Deux bagues à cachet en or blanc et jaune 18 ct, avec initiaux.
    No longer available
    Dim. 17,71 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #214
    Adolphe Keller
    Period: 1880-1968

    “Zicht op de Schelde nabij Vlissingen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie in de wolken.

    ”Vue sur l’Escaut à Flessingue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #176
    De Ias à Angleur

    Een staande klok met gebeeldhouwd eikenhouten kast, versierd met motieven in Lodewijk XVI-stijl. Het werk gesigneerd en gedateerd 1793.

    Une horloge de vestibule en chêne, décoration de motifs style Louis XVI. Signé et daté 1793.
    No longer available
    Dim. 246 x 45 x 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #399

    Twee ingekaderde XIXe eeuwse covers van het tijdschrift “Journal des dames et des demoiselles”.

    Deux couvertures du magazine “Journal des dames et des demoiselles” encadrées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #344
    Joseph Beuys

    7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.

    7000 Eichen Kunst Dünger. Un sac, 700 exemplaires, celui-ci porte le numéro 35. Avec tampon d’authenticité Dokumenta 7.
    No longer available
    Dim. 44 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #257

    Boeddhahoofd van polychroom hout.

    Une tête de Bouddha en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #22
    R. Haentjens

    “Sloepen op het water bij valavond”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Chaloupes sur l’eau au crépuscule”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #415

    Een zwartgelakt Chinees tweedeurskastje met meerkleurig decor van bloemen en vogels.

    Une petite armoire à deux portes en laqué chinois, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 102 x 66 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #59
    Edmond Thomas

    “Griet 16-12-1980”. Een glasraam in lichtbak naar aanleiding van een geboorte. Gesigneerd en gedateerd 1987.

    ”Griet 16-12-1980”. Un vitrail dans un bac lumineux à l’occasion d’une naissance. Signé et daté 1987.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #409

    “Portret van een verpleegster.” Ets, gedateerd 1916. Buiten de plaat gesigneerd.

    ”Portrait d’une infirmière”. Une eau-forte, datée 1916, signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #389

    Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.

    Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 & 25 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More