Other lots in this auction
-
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#343Een tafellamp in de stijl van Tiffany.
Lampe de table dans le goût de Tiffany’s.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 89 cmEstimate: € 60 / 100 -
#241Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met lange Lijzen in cartouches. Onderaan gemerkt. We voegen er een houten sokkel aan toe.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose à longues Elyses en cartouches. Marque à la base. Nous ajoutons un socle en bois.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50 / 80 -
#68Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.
Un ancien bâton de marche à manche partiellement en laiton argenté.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#382“Kathedraalinterieur”. Met aquarel ingekleurde prent. XIXde eeuw.
”Intérieur de cathédrale”. Une image/aquarelle. XIXème siècle.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Corneille“Het Paar”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd, genummerd XI/XX en gedateerd 2002 buiten de plaat.
”Le couple”. Une lithographie. Epreuve d’artiste, signée, numérotée XI/XX et datée 2002 hors planche.No longer availableDim. 30,5 x 21,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#209B. Nilys“Zeilschepen aan de monding”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voiliers dans l’estuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 400 / 600 -
#113Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.
Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#279Alphonse ProostPeriod: Sint-Niklaas 1880 - Berchem 1957“Vrouw in een straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme dans une allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#23Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.
Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60

