#96Een eikenhouten sideboard in Jacobean stijl met 3 laden en plateau onderaan. Authentieke elementen.
An oak sideboard in Jacobean style with 3 drawers and a plateau at the bottom. Authentic elements.No longer availableDim. 81 x 177 x 43cmEstimate: € 100 / 150 -
#633Een vaas uit de jaren 60 in kristal , rood in de massa.
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#42Een gesculpteerd houten paneel met een schaars geklede dame met wijnkruik. Einde XIXde eeuw.
A carved wooden panel with a scantily clad lady with a wine jug.No longer availableDim. 44 x 22cmEstimate: € 35 / 50 -
#661GlamorEen vintage metalen bureaulamp, merk Glamor, Japan 1950.
A vintage metal desk lamp, brand Glamor, Japan 1950.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 50 / 75 -
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#104Juliaan De Vriendt“Dame met boek”. Olieverf op doek, gedateerd 1927, gesigneerd.
#525Een houten gesculpteerde sofa met rood fluwelen stoffering.
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#259Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#198Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.
A brass sculpted mantel clock with a pair of 5-light candlesticks.No longer availableDim. 48cmEstimate: € 120 / 200