#467Fang“Voorouderpaar”. Een dubbelzijdig beeld van gesculpteerd hout, Fang, Gabon.
#464Keith Haring“Untitled”. Een litho op papier, genummerd 21/150, met naamstempel Keith Haring + droogstempel & stempel “The Keith Haring Foundation Inc.”
"Untitled". A lithograph on paper, numbered 21/150, with name stamp Keith Haring + embossing stamp & stamp "The Keith Haring Foundation Inc."No longer availableDim. 55 x 75cmEstimate: € 225 / 275 -
#86Een paar gebeeldhouwde en gebeitste houten zetels met bijhorende poef in Louis XVI stijl.
A pair of carved and stained wooden seats with matching ottoman in Louis XVI style.No longer availableDim. 94 x 80 x 90cmEstimate: € 100 / 120 -
#200Een 18 karaats witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
An 18 karat white gold bracelet set with brilliants with a combined weight of +- 1.19 ct.No longer availableDim. 20,65 gEstimate: € 1900 / 2000 -
#283Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.
#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Dutch winter scene with ice skaters". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 60 cmEstimate: € 200 / 300