#632Een lot van 3 gekleurde kristallen vazen waarvan 2 met geslepen vogeltjes.
A lot of 3 colored crystal vases of which 2 with cut birds.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 75 / 125 -
#539Theo Melens“Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.
#192Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø79cmEstimate: € 150 / 200 -
#640WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#503Een grote verzilverd metalen luchter met achttien armen versierd met rammen koppen en kristallen pendeloques. Gemerkt.
#52Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Meisjesportret.” Olieverf op paneel. Gedateerd ‘46. Gesigneerd.
“Girl portrait.” Oil paint on panel. Dated '46. Signed.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#268AlessiEen lot Alessi bestaande uit 2 schalen King Kong, een melk en suikerpotje met lepel en dekseltje.
A lot of Alessi consisting of 2 bowls of King Kong, a milk and sugar bowl with spoon and lid.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 120 / 140 -
#95Brunello CucinelliEen lederen tasje met bijhorende stofhoes, gemerkt “Brunello Cucinelli”. Lichte gebruikssporen.
A leather bag with matching dust cover, marked "Brunello Cucinelli". Light signs of use.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#402Marcel PraetEen lot van 8 litho’s en gravures, genummerd en sommige E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of 8 lithographs and engravings, numbered and some EA Signed outside the plate.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#540Een licht bruine sjaal met licht blauwe en beige versiering.
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40