#239Van Wauwel“Bloemenstilleven met kerstrozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘94.
“Flower still life with poinsettias.” Oil on canvas. Signed. Dated '94.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#261Een Tiffany tafellamp in de art-deco stijl met een pierrot met accordeon op de voet.
#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#651Een Art-Deco vaas in aardewerk onderaan gemerkt .
#289Declercq“Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
#329Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#410Een parelhalsnoer met 6 rijen zoetwaterparels en zilveren slot.
#278Rik Delrue Royal Boch“Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.
“Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#362“Je n’arrive pas a m’ arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Twee posters van Ben.
“Je n'arrive pas a m'arrêter” & “Je suis un emmerdeur”. Two posters from Ben.No longer availableDim. 68 x 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#435Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
A plastic sculpture after the ancients. On a stand.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 40 / 50 -
#647Een polychroom houten Afrikaans kindermasker .
A polychrome wooden African child mask.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 50 / 70