#501NaïnEen groot Iraans handgeknoopt tapijt van wol en zijde.
A large Iranian hand-knotted Nain carpet of wool and silk.No longer availableDim. 2,5 m x 3,5 mEstimate: € 400 / 600 -
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#151SitzendorfEen serie van elf napoleontische officieren van veelkleurig porselein. Gemerkt onderaan.
A series of eleven Napoleonic officers of multicolored porcelain. Marked at the bottom.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 250 / 300 -
#466Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#72Victor DolphynPeriod: 1909-1992“Dorpslandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village landscape.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#259Lode Van VaernewijckEen lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#593Val Saint LambertEen paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
#691Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.
#312Jan BoonenPeriod: 1911-1968Een gravure getiteld De Mijn Bij Nacht , gesigneerd buiten de plaat.
#105TOD’SEen paar zwart en bruin lederen handtassen, gemerkt “TOD’S”.
#346Een pianostoeltje met lederen zitting.
A piano stool with leather seat.No longer availableEstimate: € 30 / 40