#108Een doos met zilver visbestek bestek bestaande uit twee serveerstukken en resp. 12 vismessen en vorken. Nederlandse keur, 2de gehalte. Makers merk N.V. Zilverfabriek Voorschoten.
A box of silver fish cutlery consisting of two serving pieces and resp. 12 fish knives and forks. Dutch hallmark, 2nd title. Maker’s mark N.V. Zilverfabriek Voorschoten.No longer availableDim. 1425 gEstimate: € 600 / 700 -
#666Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
#321Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
A lot of four Flemish earthenware spell plates.No longer availableDim. Ø 26 - 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#277Een paar koperen Lodewijk XV kandelaars, volledig mooi geëtst. XVIIIde eeuw.
A pair of Louis XV brass candlesticks, beautifully etched throughout. 18th century.No longer availableDim. 24cmEstimate: € 100 / 125 -
#145NATANEen daim handtasje met 2 schouderriemen en bijhorende stofhoes, gemerkt NATAN.
#283Een Tiffany tafellampje beige met groene rand.
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
#449Dees De Bruyn“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#143Een zilveren bestek gemerkt 800 en gemonogrammeerd, met een totaalgewicht van 3275 gram.
A silver cutlery marked 800 and monogrammed, with a total weight of 3275 grams.No longer availableDim. 800‰Estimate: € 1500 / 2000 -
#668Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
A lot of 5 art books, various themes painting.No longer availableEstimate: € 25 / 35