#89William Raymond DommersenPeriod: 1850 - 1927“Straatzicht te Breda.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#165Louis VuittonEen Louis Vuitton handtas en bijgevoegd portfeuille met stofhoes, crémekleurig. Handtas model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Portefeuille model Iena M58208 Long Wallet.
A Louis Vuitton handbag and enclosed wallet with dust cover, cream-coloured. Handbag model Veaux Cashmire Tote W PM Galet. Wallet model Iena M58208 Long Wallet.No longer availableDim. 35 x 36cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#288Een set van grote 2 messing kandelaars.
#610Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#446Een bijzetmeubel van wortelfineer met lade en verhoogde bovenrand.
#76Een Biedermeier sofa met 2 rolkussens onder de armleuning, XIXde eeuws met walnotenhouten gesculpteerd frame en opnieuw gestoffeerd, chocolade bruin fluwelen bekleding.Koperen wieltjes apart te bevestigen, waarvan 1 gebroken en te herstellen.
#323Een ceramische vide-poche met olifant. Jaren ‘30.
A ceramic vide-poche with an elephant. The 30's.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.No longer availableEstimate: € 750 / 1250