#298HergéEen lot van vier albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L’Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.’, ‘L’ile Noire.’.
A lot of four albums: “Le Secret de la Licorne.”, “L'Oreille Cassée”, “Le Lotus Blue.”, “L'ile Noire.”.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#303Een paar messingen kerkkandelaars met rand van Franse lelies.
A pair of brass church candlesticks with a border of French lilies.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 100 / 150 -
#482Van Apple“Joker vs. Batman.” Aluminium Holo Epoxy. Gedateerd 2022. Gesigneerd achteraan. Edition 7/25.
“Joker vs. Batman.” Aluminum Holo Epoxy. Dated 2022. Signed on the back. Edition 7/25.No longer availableDim. 42 x 76 cmEstimate: € 220 / 280 -
#171Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#567Een paar Chinees porseleinen vazen met verguld decor en personages. Onderaan gemerkt.
#658Een lot van drie blauw en witte Chinees porseleinen kommetjes, waarvan één gemerkt. Vermoedelijk vroeg XIXde eeuw.
A lot of three blue and white Chinese porcelain bowls, one of which is marked. Presumably early 19th century.No longer availableDim. +- h 6 cm & Ø +- 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#656Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#271Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .
A Tiffany table lamp with a rose decor on the shade and bronze base.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#100Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.62 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1000 / 1200