#278Rik Delrue Royal Boch“Fast Affection Bear”. Een beeld in keramiek, gemerkt “Royal Boch”, ontwerp Rik Delrue.
“Fast Affection Bear”. A sculpture in ceramic, marked "Royal Boch", design Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#677BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#213Een paar verguld bronzen Lodewijk XV kandelaars met 5 lichtpunten met vegetale versiering.
#110Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,88 ct.
An 18 carat white gold ring set with a diamond with a combined weight of +- 1.88 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 1450 / 1600 -
#102Arie Herkelman“Hollands wintertafereel met ijsschaatsers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#546Een Oosters wollen tapijt.
#317Een lot van drie terra cotta olielampjes uit de oudheid.
A lot of three terra cotta oil lamps from antiquity.No longer availableDim. Ø +- 8 cmEstimate: € 40 / 50 -
#257RCREen lot van 6 gekleurde glazen en een karaf.
A pair of square-shaped blue and white Chinese porcelain vases and covers, decorated with a warrior scene.No longer availableDim. 32 x 18cmEstimate: € 175 / 225