#671Een kleine kristallen vaas gemerkt Val Saint-Lambert.
#674Een paar houten bijzettafeltjes met rond tafelblad en vlechtwerk onderaan, waarvan 1 met deukschade in het vlechtwerk.
A pair of wooden side tables with round tops and wicker underneath, some damage at the wicker of one.No longer availableDim. 60 x Ø50cmEstimate: € 50 / 70 -
#329Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
An oriental suitcase / make-up box foldable with mirror in the lid and several small drawers.No longer availableDim. 22 x 27 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#438Een polychroom Japans porseleinen vaas met bloemendecor en dekselknop in de vorm van een hond.
A polychrome Japanese porcelain vase with floral decoration and lid knob in the shape of a dog.No longer availableDim. h 73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#566Een paar armstoelen van gebeitst hout met gebeeldhouwde armleuningen. Denemarken, begin XXste eeuw. (AID4905).
#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#376Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
A small commode with three drawers and a marble top.No longer availableDim. 73 x 40 x 28cmEstimate: € 40 / 60