#539Theo Melens“Gestileerd koppel”. Een ingelegd aardewerken paneel. Gesigneerd “TM”. Cicra 1960.
#266Een houten Lodewijk XV stijl marqueterie schrijftafeltje met uitschuifbaar blad, kunstbronzen elementen en bloemdetails in het decor.
A small writing table with veneer and marquetry. Louis XV styleNo longer availableDim. 72 x 84 x 47cmEstimate: € 150 / 200 -
#263Een klokstel van blauw en wit aardewerk en koper, kandelaars met 5 lichtpunten. Minieme schade aan de wijzerplaat.
A clock set of blue and white earthenware and copper, candlesticks with 5 light points. Minimal damage to the dial.No longer availableDim. h 63 & h 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#620Een Engelse staande klok.
An English longcase clock.No longer availableDim. 230 x 50 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#11“De harpspeelster.” Polychroom porselein met vergulde accenten. Italiaans werk. Gesigneerd.
"The harp player." Polychrome porcelain with gilded accents. Italian work. Signed.No longer availableDim. 31 x 37 x 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#329Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
#418Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Igbo, Nigeria.
An African mask in carved wood, Igbo, Nigeria.No longer availableDim. 32cmEstimate: € 50 / 70 -
#307Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
#405J.W.Een vilten hoge hoed in originele doos. Gemerkt “J.W.”.
#657Een vaas van aardewerk met Afrikaanse figuren .
A faience vase with African figures.No longer availableDim. h 17 diam 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#80Een 18 karaats wit-en geelgouden ring bezet meet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
An 18 carat white and yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.10 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 600 / 700