#158Christofle, ParisEen lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.
#246Een paar marqueterie bijzettafeltjes in houtfineer met rond tafelblad en plantentafereel in het decor.
A pair of round marquetry side tables.No longer availableDim. 84 x Ø41cmEstimate: € 220 / 280 -
#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#271Een Tiffany tafellamp met een rozendecor op de kap en bronzen voetje .
A Tiffany table lamp with a rose decor on the shade and bronze base.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297Een lot van 3 boeken uit de bibliotheek van de Red Star Line.
#442Banksy“Trolley Hunters”. Een litho op papier, genummerd 24/150, printzegel “P.O.W.”.
Trolley Hunters. A lithograph on paper, numbered 24/150, printing stamp "POW".No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369“Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.
“Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 220 / 280 -
#199Een gevarieerd lot van 4 doosjes met zilveren bestek en bureausetje.
#526Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#60Een 14 karaats geelgouden trouwring.
A 14 karat yellow gold wedding ring.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 150 / 200 -
#103Limousin“Jachttafereel met antilopen.” Beeld van zamak op groen en wit marmeren sokkel.
“Hunting scene with antelopes.” Statue of zamak on a green and white marble base.No longer availableDim. 36, 5 x 60 cmEstimate: € 80 / 120