#527
Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.
#99Jan Portielje
“Portret van een dame met bloemen in het haar.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait of a lady with flowers in her hair. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 500/600 -
#87G Klimt
Een beeld van een roofvogel op marmeren sokkel. Gesigneerd.
#122Jan Leopold Van Leemputten
Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek, met thema schapen en herders. Onderaan gesigneerd “J.L. van Leemputten”.
#44Charles Trumper
“Rivierzicht met koppel in boot.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#700Kohn, Wenen
Een lot van 4 zwart, 2 bruin en 2 wit gelakte stoelen met rieten zitvlak. Waarbij enkele onderaan gemerkt “Jacob & Josef Kohn”.
#288
Een set van grote 2 messing kandelaars.
#586
Een lederen armstoel op Chippendale poten .
#66
Een lederen éénzit, model Chesterfield.
A single leather Chesterfield.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#637
Een houten Afrikaans masker geschilderd in grijstinten .
#619Félix Labisse
“Blauw Naakt”. Een litho op papier, E.A ., épreuve d’artiste, gesigneerd buiten de plaat.
“Blue Nude”. A lithograph on paper, EA epreuve d'artiste, signed outside the plate.No longer availableDim. 61 x 44,5cmEstimate: € 80/120 -
#682
Een ovaal houten salontafel met onderschap.