Similar lots by type
-
#207“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le long penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 200 -
#723“Gevleugeld vrouwelijk naakt met dwarsfluit”. Een beeld van gepatineerd brons.
“Nu féminin ailé jouant la flûte”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#403Een moeder en een vader met kinderen en een jonge dame en heer van meerkleurig biscuit. Enkele beschadigingen.
Une mère et un père avec des enfants et une jeune femme et un jeune homme en biscuit polychrome. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#372Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#709Messingen beeld van een gehoornde muzikant. Bengaals werk.
Sculpture en laiton représentant un musicien cornu. Travail bengali.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#490Fassianos, Daum FranceHoofdje in profiel van blauw gesatineerd glas. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Petite tête en profil en verre bleu satiné. Marque et signature sous la base.No longer availableDim. H. 8,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#204“Struisvogel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op arduinen voetstuk. Naar een werk van E. Frémiet.
“Autruche”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après une oeuvre de E. Frémiet.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 250 / 300 -
#591Gestileerd staand naakt van gebeeldhouwd en gepolijst zeepsteen. Shona, Zimbabwe.
Nu stylisé en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe.No longer availableDim. H.94 cmEstimate: € 200 / 300 -
#587Watergeest van gesculpteerde en gepolijste zeepsteen. Shona, Zimbabwe. Met bijpassende handgemaakte sokkel van tropisch hout.
Esprit des eaux en stéatite sculpté et poli. Shona, Zimbabwe. Avec socle assorti fait main en bois exotique.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#611Beeldhouwwerk van terracotta met voorstelling van een kinderhoofd met een leeuwenkop, een pad en een serpent.
Sculpture en terre cuite représentant une tête d’enfant surmontée d’une tête de lion, d’un crapaud et d’un serpent.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#46Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#547“Vogels”. Een beeld van jade op sokkel.
“Oiseaux”. Sculpture en jade sur socle.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#555Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#564Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
Singes dans une plante de maïs. Sculpture en ébène. Makonde. Petite réparation.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 100 / 160 -
#521“Fat lady”. Een beeld van terracotta. Mogelijk Tang-dynastie.
“Fat lady”. Sculpture en terre cuite. D’époque?No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#753Twee piëdestals in de vorm van Indische olifanten van meerkleurig aardewerk.
Deux piédestal en forme d’éléphants indiens en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#609“De belaagde olifant”. Een groep van bruingepatineerd brons.
“L’éléphant assailli”. Groupe en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 450 / 550 -
#637“Duivelsfiguur met hanenkam”. Gebeeldhouwd houten beeld. Makonde.
“Diable à la coiffure de coq”. Sculpture en bois. Makonde.No longer availableDim. H. 74 cmEstimate: € 100 / 160 -
#741Boom van gesmeed koper.
Arbre en cuivre forgé.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 100 / 160 -
#511“Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.
“Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 150 / 250 -
#525Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#227Paule BismanPeriod: 1897 - 1973“Liggend naakt”. Een beeld van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd en genummerd 1/12.
“Nu couché”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en pierre de taille. Signée et numérotée 1/12.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#648Bronzen beeld van de godin Durga op haar tijger. Dokha, Bengalen. Schade aan een poot en de staart van de tijger.
Sculpture en bronze représentant la déesse Durga sur son tigre. Dokha, Bengale. Dégâts à la queue et une patte du tigre.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 100 / 120 -
#407“De denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Naar een werk van Rodin.
“Le Penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée. D’après Rodin.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 1200 / 1300
Other lots in this auction
-
#581Een ronde kom van veelkleurig Chinees porselein met brede platte rand. Decor van het interieur met slijtage. XIXde eeuw.
Bol en porcelaine de Chine à l’aile large et aplatie. Décor végétal aux usures dans le creux. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 40,5 cmEstimate: € 240 / 360 -
#70Een 18 karaats geel gouden gedraaide halsketting.
Chaîne en or jaune 18 ct torsadé.No longer availableDim. 19,98 gEstimate: € 450 / 550 -
#199“Jonge dame met lam”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Franse school.
“Jeune femme et agneau”. Huile sur panneau. France, XVIIIe siècle.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 360 / 400 -
#390Een lot van negen roestvrij stalen herenpolshorloge.
Lot de neuf montres pour hommes en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#742Een gesculpteerd eikenhouten nest of tables met drie kleine gatelegtafeltjes met getorste poten.
Suite de tables gigognes en chêne sculpté comprenant trois petites tables gateleg aux pieds torses.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173Een paar honingpotjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één met bijpassend lepeltje en gemerkt van Goebel.
Paire de petits pots à miel en faïence polychrome dont un à cuillère assortie et marque Goebel.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#178Een ovalen zilveren theebus, binnenin met vermeil en langs de buitenkant met een fijn gegraveerd floraal decor. Porto, 833‰. Vanaf 1938.
Boîte à thé ovale en argent, l’intérieur en vermeil, l’extérieur à décor de fleurs finement gravé. Porto, 833‰. Après 1938.No longer availableDim. 569 gEstimate: € 300 / 400 -
#40Een 18 karaats geel gouden fotohanger in de vorm van een hart.
Pendentif à photographie en or jaune en forme de coeur.No longer availableDim. 6,78 gEstimate: € 200 / 300 -
#740Een driedelig messingen klokstel in Napoleon III-stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars. Werkende staat.
Garniture de cheminé trois pièces en laiton de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres. En état de marche.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#137Lark, ChinaEen viool in koffer. Te besnaren. We voegen er een metronoom en een opvouwbare pupiter aan toe.
Violon dans son coffre. Sans cordes. Nous ajoutons un métronome et un pupitre amovible.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#538Een platte kom van Chinees porselein, versierd met een drakendecor. Onderaan gemerkt.
Bol aplati en porcelaine de Chine décoré d’un décor aux dragons. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120 / 180

