Similar lots by type
-
#383
Twee Madonna’s met kind van was onder stolp. Beide met barst.
Deux Vierges à l’Enfant en cire sous cloches en verre. Tout deux avec craquelure.No longer availableDim. h: 35 & 40 cmEstimate: € 40/60 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#450
Een art deco van rookbruin glas met gouden lijnen en een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art Déco en verre brun fumé aux lignes dorées et au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 55/65 -
#465
Een art deco vaas van groen glas.
Un vase Art Déco en verre vert.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 26/30 -
#789
Een lot glazen met vergulde rand en voet met het opschrift ‘Laterre’, bestaande uit tien coupes en vier wijnglazen.
Un lot de verres à rebord doré sur pied, avec l’écriture ‘Laterre’. Comprenant dix coupes et quatre verres à vin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#470
Een glazen lampenvoet met een geslepen bladerdecor.
Un pied de lampe en verre au décor de feuilles taillé.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 32/40 -
#445
Een vaas van Italiaans glaspasta met een mirafioridecor.
Un vase en pâte de verre italien au décor millefleurs.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/80 -
#153
Een paar lampenvoeten van bruin glas met een gesatineerd decor van rozen. Gesigneerd.
Deux pieds de lampes en verre brun et aux décors de roses. Signés.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#389
Een zevendelig toiletstelletje van geribd amber glas. Eén met beschadigde rand en een dekseltje manco. Jaren ‘20.
Une garniture de toilette en sept pièces en verre côtelé ambre. Une pièce avec le rebord endommagé et un couvercle manquant. Années ‘20.No longer availableDim. h: 8 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#388
Een lot van drie oude glazen stolpen, waarbij twee met Brusselse hoornvaasjes. Twee zonder voetstuk.
Un lot de trois cloches en verre, dont deux avec vases cornus de Bruxelles. Deux sans socles.No longer availableDim. h: 35 & 50 cmEstimate: € 50/80 -
#28
Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/50 -
#377
Een schaal van geblazen glas met gekleurde vlekken. Onderaan gemerkt ‘HR’.
Un plat en verre soufflé aux taches de couleurs. Marque sous la base: ‘HR’.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/50 -
#382
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit wijnglazen, aperitiefglazen en borrelglaasjes in verschillende modellen. 21 stuks.
Partie de service à verres comprenant des verres à vin, des verres à apéritif, des gouttes. Différents modèles, 21 pièces.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#753
Een gesatineerde kleurloze schenkkan.
Une verseuse incolore satinée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#61
Drie glazen stolpen met houten voetstuk met drie Heiligenbeelden van meerkleurig biscuit en een kruisbeeld van verzilverd koper en zwart gelakt hout.
Trois cloches en verre et socles en bois, et trois statues saintes en biscuit polychrome et un crucifix en cuivre argenté et bois noir laqué.No longer availableDim. h: 49 & 60 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#301
Tafelklok van mahoniehout.
Une horloge de table en acajou.No longer availableDim. H. 33,5 cmEstimate: € 100/120 -
#66Yahyali
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 138 x 87Estimate: € 40/60 -
#558
Twee kleine geisha’s van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gesigneerd.
Deux petites geishas en ivoire sculptée. Travail japonais. début XXème siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. 8 & 7 cmEstimate: € 80/120 -
#513
Paar vazen van Chinees porselein met een polychroom decor van Lange Lijzen.
Une paire de vases en porcelaine de Chine aux décors de Longues Elises.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 200/240 -
#483Swarovski
“Assepoester”. Een groep van deels gesatineerd kristal met los muiltje. De basis licht beschadigd. In originele doos.
“Cendrillon”. Groupe en cristal partiellement satiné et avec soulier amovible. Base légèrement accidentée. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80/120 -
#84Tuur De RijbelPeriod: °1927
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 55/75 -
#766
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 150 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#539
“Boulevard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening ‘Kees Verwey’.
”Boulevard”. Huile sur panneau. Porte la signature: ‘Kees Verwey’.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 220/240 -
#591
“Wijze met hert”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et cerf”. une statue en ivoire sculptée polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/220 -
#157
Een paar cassolettes van wit geglazuurd aardewerk met verguld koperen monturen.
Une paire de cassolettes en faïence blanche aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 50/80 -
#571
“Guan Yin met lotus en draak”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Guan Yin, lotus et dragon”. Une statue en ivoire sculptée et polychrome.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/260 -
#10
Een lot juweeltjes met diverse pietra dura evenals een zilveren ring met aquamarijn en een 18 karaats wit gouden ring met bergkristal.
Un lot de bijoux divers, pietra dura, ainsi qu’une bague en argent sertie d’une aigue-marine et une bague en or blanc 18 ct sertie d’un cristal de montagne.No longer availableEstimate: € 100/150