#270Repco Watch Tramelan
Een horloge met 18 karaats geel gouden kast en met bruin lederen polsband.
#589
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Bogart’.
”Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Bogart’.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 320/380 -
#718
Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
#669G. Pynaert
“Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#516
Een antieke buffetkast met twee laden boven twee paneeldeuren.
Buffet ancien ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs.No longer availableDim. 92 x 130 x 59 cmEstimate: € 200/240 -
#522Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd.
”Composition”. Une sérigraphie. Signée.No longer availableDim. 48 x 73 cmEstimate: € 100/180 -
#137
“Johannes de evangelist”. Een gebeeldhouwd heiligenbeeld met hangconsole.
”Jean L'Evangéliste”. Une statue de Saint sculptée, avec console.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 180/240 -
#742
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.
#698
Een paar leeslampen.
#704Albert De Deken
“Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#304
#129
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableDim. 80 x 62 cmEstimate: € 120/200