Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pomoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pomoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.
Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pomoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.

Een staande Guan-Yin van terracotta naar een voorbeeld uit de Tang en een pompoenvormig theepotje van aardewerk. Het tweede onderaan gesigneerd.

Un Guan Yin en position debout en terre cuite d’après un exemplaire Tang, et une théière en forme de potiron en faïence, signature à la base.
Dim. h: 30 & 8 cm
SKU: 1906180718.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 20 June 2018 19:00
Catalogue #718
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #673

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van een personage op een brug.

    Un vase balustre en porcelaine du Japon , décor polychrome et doré d’un personnage sur un pont.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #624

    Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 121 x 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #806

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #659

    Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.

    Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.
    No longer available
    Dim. b: 21,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #407

    Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.

    Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208

    Een baardmankruik van steengoed.

    Une cruche dite baardman en grès.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #631

    Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.

    Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #622

    Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 124 x 62 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #833

    “Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.

    ”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #469

    Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.

    Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #533

    Een paar grote kraagvazen van Cantonporselein met een decor van personages.

    Une paire de vases à col en porcelaine de Canton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #619

    Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.

    Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.
    No longer available
    Dim. 131,5 x 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #717

    Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Afwijkende modellen.

    Une paire de vases balustre en faïence de Nanking, décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #638

    Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.

    Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #392

    Een klein houten bijzettafeltje met een lade en met vier meerkleurige Delftse tegels in het blad.

    Un petite table en bois à tiroir et quatre carreaux polychrome dans la tablette.
    No longer available
    Dim. 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #742

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.

    Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.
    No longer available
    Dim. h: 22, 30 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #683

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met een landschap en een gelukstekst aan de achterkant.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’un paysage et un texte porte-bonheur à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #382

    Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.

    Quatre carreaux en faïence de Delft, représentations de scènes Bibliques.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #754

    Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.

    Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 50 cm (Afb.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.

    Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #411

    Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.

    Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.
    No longer available
    Dim. Ø:
    Estimate: € 100 / 120
  • #387

    Drie XVIIIe eeuwe schotels van blauw en wit Delfts porselein, waarbij twee met gele rand.

    Trois plats en porcelaine bleue et blanche de Delft, XVIIIième siècle, dont deux avec un bord jaune.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #648

    Een Chinese wierrookbrander van groen agaat, versierd met draken van cloisonné en met kikkers, draken en leeuwen van verzilverd metaal. Omstreeks 1940.

    Encensoir chinois, formé par un corps en agate verte, recouvert d’un nombre de décorations en métal argenté en forme de grenouilles, dragons et lions. Vers 1940.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #647

    Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.

    Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #711

    Een paar boekensteunen in speksteen.

    Une paire de serre-livres en pierre de lard.
    No longer available
    Dim. h.13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #92

    “Portret van een meisje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Niet gesigneerd. XIXe eeuw. Te restaureren.

    ”Portrait d’une jeune fille”. Huile sur toile marouflée. Ne porte pas de signature. XIXième siècle. A restaurer.
    No longer available
    Dim. 42 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #532
    J. Warner

    “Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur Paris”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #360

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,50 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #499

    “Kempische hut te Houthaelen 1965”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Peeters’.

    ”Cabane des Campines à Houthaelen 1965”. Huile sur panneau. Signé: ‘Peeters’.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97

    Vier bronzen appliques met telkens twee lichtpunten en bovenaan versierd met een schelp.

    Quatre appliques en bronze à deux points lumineux et décoration de coquillage au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235

    Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.

    Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl.

    Une série de six chaises en acajou, style Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #385

    Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.

    Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.
    No longer available
    Dim. C.W. Co
    Estimate: € 300 / 400
  • #500

    Twee paarden van gepolychromeerd hout. Chinees werk, nar de T’angdynastie.

    Deux chevaux en bois polychrome. Travail chinois. D’après la Dynastie T’ang.
    No longer available
    Dim. h: 79; l: 84 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #482

    Een paar paarden van gebeeldhouwd jade. Chinees werk, begin XXste eeuw.

    Deux chevaux en jade sculpté. Travail chinois, début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. L. 22 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #313

    Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.

    Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.
    No longer available
    Dim. h:40 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More