#631H.L. Becker
Een oude metalen apothekers weegschaal.
#643Goebel, Germany
“Ich spiel’ gern Ball”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632. Exclusieve uitgave M.I. Hummelclub 1998/99
#194Stein
“Hollands winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver hollandais". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#407
Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60/80 -
#309
#413Val Saint lambert
Een vaas van rozerood kristal. Gemerkt onderaan.
#18
Een asbak van messing en bakeliet.
#582Hiroshige
Drie Japanse houtsneden met landschappen.
#365
Een reeks van vier kopjes met schoteltjes van Imariporselein.
#391
Een paar bustes van een Afrikaans koppel in groene marmer.
#214
#686
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt. Gesigneerd.
Tapis pakistanais en laine. Noué main. Avec signature.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 40/50