Similar lots by type
-
#789
Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.
Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.No longer availableDim. h: 212 cmEstimate: € 200/280 -
#821
Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 30/50 -
#267Jaeger-Lecoutre
Een metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.
Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80/100 -
#546
Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200/300 -
#2
Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.
Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50/80 -
#807
Een regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30/50 -
#536J. Joseph Hancet, Jodoigne
Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300/400 -
#148
Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.
Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.No longer availableDim. 65 x 103 cmEstimate: € 120/200 -
#314
Een houten regulateur. Met sleutel.
Un régulateur en bois. Avec clé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/60 -
#378
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.
Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50 -
#815
Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50/70 -
#153Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#804
Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.
Un régulateur sculpté et motif de feuilles.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40/50 -
#811
Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.
Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#360
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 100/150 -
#407
Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/40 -
#273
Een Italiaans glazen lotelingenstok met blauwe lijnen binnenin en een witte opliggende lijn, rondom getorst. Omstreeks 1900.
Une canne de conscrit italienne en verre avec des lignes bleues à l’intérieur et une ligne blanche par dessus, torsadée. Vers 1900.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 35/45 -
#396
Drie eikenhouten gigognetafeltjes in regencestijl.
Trois tables gigognes en chêne, style Régence.No longer availableDim. b: 35, 45 & 55 cmEstimate: € 30/50 -
#512Jos Heyvaert
“Watermolen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#488
Een Chinese Wijze op fo-hond in Blanc de Chine.
Un sage chinois sur un chien Pho, Blanc de Chine.No longer availableDim. h.22 cmEstimate: € 100/120 -
#643
Een zeshoekige cachepot van blauw en wit Chinees porselein.
Un cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 80/100 -
#547
Een paar bronzen luipaarden. Afrikaans werk. Benin, Nigeria.
Deux léopards en bronze. travail africain. Bénin, Niger.No longer availableDim. l: 85 cmEstimate: € 400/600 -
#694Edward Ben AvramPeriod: °1941
“De ladder naar het paradijs”. Gesigneerd en genummerd 22/250 buiten de plaat.
”L'échelle vers le paradis”. Signé et numéroté 22/250 hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 100/160 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600/700 -
#428
Een Oosterse dolk met metalen gedecoreerde schede.
Un dague d’Orient avec son étui en métal.No longer availableDim. L. 28 cmEstimate: € 60/80 -
#453
Drie voorstellingen van Vishnu op Garuda van gesculpteerd hardhout.
Trois représentations en bois dur sculpté, Vishnu sur Garuda.No longer availableDim. h: 20 - 22 cmEstimate: € 40/60