Similar lots by type
-
#789Een Engelse staande klok met een gebeeldhouwde kap. Met rood marmeren wijzerplaat en gewichten.
Une horloge de vestibule avec une cape sculptée. Cadran en marbre rouge et poids.No longer availableDim. h: 212 cmEstimate: € 200 / 280 -
#153Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#148Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd mt bloemenranken.
Une horloge murale en fonte polychrome et dorée, décor de fleurs.No longer availableDim. 65 x 103 cmEstimate: € 120 / 200 -
#2Een notenhouten tafelklok, versierd met bronsbeslag en met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet met slinger en sleutels.
Une pendule en noyer décorée de bronzes et avec un cadran émaillé aux chiffres romains. Avec balancier et clés.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#821Een zwartgelakt houten wandklokje met vergulde lijst rond de handbeschilderde wijzerplaat.
Une petite horloge murale en bois laqué noir et encadrement doré autour du cadran peint à la main.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#546Een staande klok in eikenhout kast met een wijzerplaat van tin en koper en gedateerd 1761.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en étain et cuivre daté 1761.No longer availableDim. H. 223 cmEstimate: € 200 / 300 -
#804Een gebeeldhouwde regulateur met bladermotief.
Un régulateur sculpté et motif de feuilles.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 40 / 50 -
#314Een houten regulateur. Met sleutel.
Un régulateur en bois. Avec clé.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Jaeger-LecoutreEen metalen tafelklokje met vergulde wijzerplaat. Gemerkt.
Une petite horloge de table à cadran doré. Porte une marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#815Een zwarte woudklokje in eikenhouten kast met een eglomiséschildering van een landschap rond de wijzerplaat.
Pendule de la Forêt Noire dans une gaine en bois sculpté. Cadran entouré d’un paysage peint en églomisé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 50 / 70 -
#811Een houten wandklok met een geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers, geflankeerd door twee gedraaide zuiltjes.
Une horloge murale en bois à cadran en émaille et chiffres romains, flanqué de deux colonnes torsadées.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#378Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.
Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#807Een regulateur in houten kast.
Un régulateur dans une gaine en bois.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#536J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#226Een cylinderbureau in mahoniehoutfineer met onderaan negen laden, bovenaan een grote en twee kleine laden boven het rolluik. XIXe eeuw, twee poten gerestaureerd en schade aan het fineer.
Bureau à cylindre en placage d’acajou. Le bas ouvrant à neuf tiroirs, le dessus à un grand et deux petits tiroir au dessus du volet. XIXe siècle. Deux pieds restaurés et dégâts au placage.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 300 / 500 -
#297Een bolle vaas van amberkleurig glas. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Lovrain’.
Un vase sphérique en verre couleur ambre. +- 1900. Porte la marque ‘Lovrain’.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#320Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600 / 700 -
#616Een eikenhouten commode met drie laden.
Une commode en chêne à trois tiroirs.No longer availableDim. 85 x 130 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#176Een eikenhouten kussenkast met vier deuren, versierd met ingelegde vlakken. Basis XVIIIe eeuw.
Armoire dite kussenkast en chêne ouvrant à quatre portes aux incrustations en bois noirci. Base d’’origine XVIIIe siècle.No longer availableDim. 169 x 154 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#187Conrad HoffPeriod: 1816 - 1883“Nachtelijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine nocturne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 34 cmEstimate: € 360 / 400 -
#796Een eikenhouten bijzettafel in Louis Phlippestijl met voluutpoten.
Une table d'appoint en chêne, style Louis Philippe aux pieds volutes.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een paar wit metalen mandjes.
Quelques petits paniers en métal blanc.No longer availableDim. h.70 cmEstimate: € 90 / 110 -
#657Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#462Harry KwinkelenbergPeriod: °1953“Stilleven met appelsienen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Nature morte aux oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1996.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#581Een siervaas van blauwe wit Chinees porselein met een decoratie van Fo-honden.
Un vase decoratief en porcelaine de Chine bleue et blanc, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h.40 cmEstimate: € 420 / 480 -
#157Twee heiligenbeelden van gepolychromeerd hout op consoles.
Deux statues de saints en bois polychromes sur consoles.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 400 / 600

