#695Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de onze petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#785Een koekoeksklok van gesculpteerd hout, versierd met jachtbuit.
#345Een eikenhouten koffer met een ondergordel in accolades. XVIIIe eeuw.
Coffre en chêne, ceinture basse en accolade. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 200 / 300 -
#156Een eikenhouten kussenkast. XVIIIde eeuw.
#755Een lot van tien kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de dix petites pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#240Een staande klok van zwartgelakt hout met een verguld en meerkleurig chinoiseriedecor van personages in een landschap.
Horloge de vestibule en bois noirci décor doré et polychrome en chinoiserie de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 100 / 120 -
Horloge de vestibule en chêne et mouvement en laiton. Vers 1900.No longer availableDim. h: 223 cmEstimate: € 80 / 120
#768Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
#26Een Chinese salontafel met twee laden.
Table de salon chinoise à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 87 cmEstimate: € 40 / 60 -
#669Rémy de Pillecijn“Meisje met pop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fille à la poupée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,20 ct.No longer availableDim. 12,40 gEstimate: € 2000 / 2500 -
#313Een paar grote kerkkandelaars in gotische stijl.
#517Bronzen beeld. Bali, eerste helft XXe eeuw.
Sculpture en bronze. Bali, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H.56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#551Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een tuindecor met feniksen en bloemen in cartouches. De hals versierd met bloemen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor d’un jardin aux phénix et fleurs en cartouche. Le col décoré de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 80 / 120