Similar lots by type
-
#781Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendulette murale en bois, peinte autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#258Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#602Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#633Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complet avec clé et poids. Sur une petite chaise.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#665Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@ / 180
Other lots in this auction
-
#145Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 500 / 600 -
#419Een madonna met kind en een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit. De eerste onder stolp.
Vierge à l’enfant sous cloche et une représentation de la Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#257Een paar dekselpotjes van kleurloos kristal met zilveren deksels. Het eerste met geslepen bloemendecor en een bloem in het deksel, het tweede sober met een kroon in het deksel en gekeurd 950‰.
Quelques pots à couvercle en cristal incolore et couvercles en argent. Le premier avec décor fleuri taillé dans le couvercle, le deuxième étant sobre avec une couronne dans le couvercle, 950‰.No longer availableDim. j: 7 & 8 cmEstimate: € 80 / 100 -
#413Een smeedijzeren kandelaar en een haardstel.
Un chandelier en fer forgé et une garniture de cheminée.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#483Een lot Imariporselein, bestaande uit twee grote kommen en een sierbord. Omstreeks 1900.
Un lot d’objets en porcelaine Imari comprenant deux coupes et une assiette. Autour de 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#422Een doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk.
Boîte en bois laqué noir décorée d’incrustations en laiton.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#610Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#370Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,65 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 1,65 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#340Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et de deux rubis ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,51 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#743Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#798Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#430Een houten schaaktafeltje met een muziekdoos.
Petite table au jeu d’échec contenant une boîte à musique.No longer availableEstimate: € 30 / 50

