Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Gerard Cornelis, Liège

Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.

Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.
Dim. h: 246 cm
SKU: 1212170146.
Category: Klok.
Auction day: 12 December 2017 19:00
Catalogue #146
Estimate: € 300 / 500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #615

    Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.

    Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #31

    Een lot van vier klokjes.

    Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #256

    Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 215 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #273

    Een houten regulateur.

    Régulateur en bois.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #133

    Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.

    Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #690

    Een oeil-de-boeufklok met een albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers.

    Pendule murale oeil-de-boeuf à cadran en albâtre aux chiffres romains émaillés
    No longer available
    Dim. H: 62 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #101

    Een schouwpendule van onyx en koper in Empirestijl.

    Pendule en onyx et cuivre de style Empire.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #181

    Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.

    Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #83

    Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #373

    Een lot van vijf klokjes.

    Un lot de cinq horloges murales polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #645

    Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.

    Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.
    No longer available
    Dim. 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #123

    Een notenhouten regulateur.

    Régulateur en noyer.
    No longer available
    Dim. 60cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #387

    Een lot van vijf meerkleurige klokjes.

    Un lot de cinq petites horloges murales polychromes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #93

    Een éénjaarklok van messing onder stolp.

    Une horloge avec une autonomie de marche d’une année en laiton sous cloche.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #499

    “Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.

    "Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.
    No longer available
    Dim. 57 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #43

    Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.

    Trois petites pendules coucou.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #625
    Le Govig

    Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.

    Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #17

    Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.

    Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #737

    Boompje van halfedelsteen in een cloisonné bloempotje. Chinees werk.

    Un petit arbre en pierres semi-précieuses dans une jardinière en cloisonné. Oeuvre chinoise.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Jan Van den Berghe

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue sur les landes". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 65 x 88 cm
    Estimate: € 150 / 240
  • #608

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #532

    “Het drinkgelag”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.

    "La fête". Huile sur panneau. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #820

    Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.

    Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 86 x 37 x 45 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #244
    Albert Verzele

    “Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage à la ferme". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #539

    “Zuid-Frans landschap”. Aquarel. Draagt een handtekening: Maclet (?).

    "Paysage du Midi". Aquarelle. Porte la signature: Maclet (?).
    No longer available
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #209

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #144
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue printanière sur une fermette". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #268

    Schotel van Weens porselein met voorstelling van de Lohengrinsage. Achthoekig. Onderaan gemerkt en met monogram en opschrift “Lohengrün” (sic).

    Un plat en porcelaine de Vienne, représentation de Lohengrinsage. Marque en dessous, monogramme. "Lohengrün" (sic).
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #158

    Een art deco beeld van een discuswerper in groene platin op een zwart marameren voet.

    Une statue art déco représentant un lanceur de disque sur pied en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #557

    Een zittende Boeddha van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.

    Un Bouddha assis en porcelaine chinoise dans l'esprit des blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More