Similar lots by type
-
#101
Een schouwpendule van onyx en koper in Empirestijl.
Pendule en onyx et cuivre de style Empire.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 35/50 -
#645
Een zwartgelakte oeil-de-boeufklok, ingelegd met parelmoer en koper.
Pendule oeil de boeuf en bois noirci incrustée de nacre et de cuivre.No longer availableDim. 62 cmEstimate: € 120/180 -
#373
Een lot van vijf klokjes.
Un lot de cinq horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#133
Een pendule in Lodewijk XV-stijl in Italiaanse fineer en koper.
Pendule de style Louis XV en placage et cuivre. Travail italien.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/220 -
#31
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#499
“Allegorie op de lucht”. Chinees zijden naaldwerk. Gesigneerd en ingelijst.
"Allégorie sur l'air". Une tapisserie chinoise sur soie. Signée et encadrée.No longer availableDim. 57 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#273
Een houten regulateur.
Régulateur en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#690
Een oeil-de-boeufklok met een albasten wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale oeil-de-boeuf à cadran en albâtre aux chiffres romains émaillésNo longer availableDim. H: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#43
Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.
Trois petites pendules coucou.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 15/20 -
#387
Een lot van vijf meerkleurige klokjes.
Un lot de cinq petites horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#256
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180/240 -
#17
Een lot van elf kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vijf met slinger.
Lot de onze petits pendules coucou en bois et plastique dont cinq à balancier.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#123
Een notenhouten regulateur.
Régulateur en noyer.No longer availableDim. 60cmEstimate: € 40/60 -
#83
Een rond wandklokje van deels gepolychromeerd koper, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Tweede helft XIXe eeuw.
Une horloge murale ronde en cuivre polychromé, décorée de fleurs peintes à la main. Deuxième partie du XIXe.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#625Le Govig
Een oeil-de-boeufklok met versieringen van paarlemoer rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf incrustée de nacre autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 64 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#615
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#93
Een éénjaarklok van messing onder stolp.
Une horloge avec une autonomie de marche d’une année en laiton sous cloche.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#181
Een pendule van verguld brons en albast in eclectische stijl, versierd met bloemen en strikken, gedragen door twee kariatiden en de slinger in de vorm van een bloemenmand.
Une pendule en bronze doré et albâtre, style éclectique, décoration de noeuds et fleurs, portée par deux cariatides, et le balancier est en forme d’un panier à fleurs.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1800/2000
Other lots in this auction
-
#424
Twee kopjes en twee schoteltjes van Canton porselein (één schoteltje gelijmd), evenals een dito bord (Ø 25 cm). Chinees werk, XIXde eeuw.
Deux tasses et deux coupelles en porcelaine canton ( une coupelle à été collée), une assiette diamètre 25 cm. Oeuvre chinoise, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#717
Een antieke koro van cloisonné op rood koper, bovenaan getooid met een Fo-hond.
Un koro antique en cloisonné sur cuivre rouge, surmonté d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80 -
#685
Een luchter van metaal met koperkleurig patina, versierd met twaalf aardewerken plaquettes.
Lustre en métal à patine cuivre, décoré de douze plaquettes en faïence.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 42/50 -
#353
Een vaas van kobaltblauw aardewerk, een schenkkan van Brussels aardewerk en een kruik van Rouen.
Un vase en faïence bleue cobalt, une verseuse en faïence de Bruxelles et une cruche de Rouen.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#519
Tangka met talrijke personages. Op zijde.
Tanka aux nombreux personnages. Sur soie.No longer availableDim. 106 x 77Estimate: € 60/100 -
#475
Een notenhouten scheepsroer.
Un gouvernail de bateau en noyer.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 120/180 -
#272Raoul WielmaeckerPeriod: 1887-1973
“Weidelandschap met molen.” Olieverf op board. Gesigneerd. Gedateerd 1930.
"Vue sur la lande au moulin". Huile sur board. Signé et daté 1930.No longer availableDim. 53 x 74 cmEstimate: € 100/120 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct., met roze saffier met een gezamenlijk gewicht ± 1,10 ct. en een centrale amethist van ± 13 ct.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, de saphirs roses ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une améthyste centrale de ± 13 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 1300/1500 -
#57Val St. Lambert
Twee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60/100 -
#783
Vier miniatuur beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit vier dametjes en een heertje.
Quatre statues miniature en porcelaine polychrome, comprenant quatre petites dames et un petit monsieur.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 20/30 -
#147Val Saint-Lambert
Een paar kristallen kandelaars.
Deux bougeoirs en cristal taillé.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#350
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60/100