Similar lots by type
-
#633
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complet avec clé et poids. Sur une petite chaise.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#665
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@/180 -
#258
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100/120 -
#602
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#781
Een wandklokje in houten kast met beschilderingen rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendulette murale en bois, peinte autour du cadran émaillé.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#28
“Christelyke onderwysingen en Gebeden”. Uitg. Vander Hey. Antwerpen, 1810. Harde kaft met een afbeelding van het Heilig Hart en met verzilverde sluiting.
“Christelyke onderwysingen en Gebeden”. Ed. Vander Hey. Anvers, 1810. Couverture dure avec une représentation du Sacré coeur et fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#100
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffier in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct serti de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 14 ct et de marquises de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 1200/1500 -
#419
Een madonna met kind en een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit. De eerste onder stolp.
Vierge à l’enfant sous cloche et une représentation de la Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#549
“Zittend naakt.” Houtskool op papier. Draagt handtekening ‘Jespers’.
“Nu assis”. Fusain sur papier. Porte une signature: Jespers.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#118
Paddenstoellampje genre Gallé. Draagt een handtekening.
Lampe champignon genre Gallé. Porte une signature.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 60/100 -
#707Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Ringelingschat”. Rode Reeks. Eerste druk. 1951. Slijtage, vast blok. Rug redelijk vast.
Suske en Wiske. “De Ringelingschat”. Série Rouge. Première édition. 1951. Usure, bloc complet. Dos attaché.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#309Joos Cools
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#301
Een vaasje van Vlaams aardewerk met opschrift ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Gemonogrammeerd ‘MPT’.
Un vase en faïence Flamande avec inscription ‘Vlaamsche zeden, Vlaamsche kunst’. Monogramme ‘MPT’.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#67
Een kruikje met zes likeurbekertjes op een dienblad van meerkleurig aardewerk. Rouen.
Une cruche et six gobelets à liqueur sur plateau en faïence polychrome. Rouen.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#488
Twee balustervaasjes en een hondje van cloisonné op messing.
Deux vases balustres et un petit chien en cloisonné sur laiton.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#731
Twee vazen van aardewerk. Boch D1173 (H32 cm) en Keramis 2516 (H. 10,5 cm). Schade.
Deux vases en faïence. Boch D1173 (H 32 cm) et Keramis 2516 (H 10,5 cm). Dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#449Dinky Toys
“High security vehicle”. No. 105. Een speelgoedauto.
“High security vehicle”. Nr 105. Voiture miniature.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 34/36