Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
J. Depré

Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.

Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.
Dim. h: 246 cm
SKU: 2011180573.
Categories: Klok, XIXe eeuw.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #573
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #640

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #792

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.

    Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #56

    Een eikenhouten houtbakje. XIXe eeuw.

    Un bac à bois en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #645

    Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.

    Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #565

    Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. 144 x 112 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #634

    Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #761

    Een kleine regulateur in houten kast. Met sleutel en slinger.

    Un petit régulateur dans une armoire en bois. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. H: 47 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #660

    Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.

    Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.
    No longer available
    Dim. 192 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #744

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #118

    Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #218

    Een wandklok van goudgepatineerd en gepolychromeerd smeedijzer, versierd met bloemenranken.

    Une pendule murale en fer forgé polychrome et doré, décoration de guirlandes fleuries.
    No longer available
    Dim. 65 x 130 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #676

    Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #365

    Een tafelklokje van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van koper en andere materialen. De wijzerplaat geëmailleerd en rondom versierd met verguld messing. Omstreeks 1880. Met sleutel.

    Une pendule de table en bois laqué noir, décor incrusté de cuivre et autres matériaux. Le cadran est émaillé et décoré de laiton. Vers 1800. Avec clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #618
    Hilaire à Stenay

    Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #576

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.

    Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #204

    “Man met hooivork”. Een antiek wandtapijt.

    ”Homme et fourche”. Un tapis antique.
    No longer available
    Dim. 124 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #690

    Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.
    No longer available
    Dim. 150 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #759

    Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.

    Un régulateur en noyer à colonnes laquées noir.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #560
    J. Joseph Hancet, Jodoigne

    Een staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 247 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #596

    Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.

    Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 197 x 124 x 52 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #206

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.

    Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 232 x 182 x 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #605

    Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.

    Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #176

    Een Victoriaanse vitrine in Chippendalestijl, versierd met marquetterie.

    Une vitrine Victorienne, style Chippendale, décoration de marqueterie.
    No longer available
    Dim. 152 x 112 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #624

    Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.

    Un bas-relief en plâtre français. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 104 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #261
    Dante

    “Zittend naakt”. Houtsculptuur. Gesigneerd en gedateerd 1994. Op bijpassend sokkeltje.

    “Nu assis”. Une sculpture en bois. Signée et datée 1994. Suc socle assorti.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #194
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 - 1953

    “Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #469
    Jean Bilquin
    Period: °1938

    “compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/25 buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #351

    Twee verschillende speculaas vormen van hout.

    Deux moules à spéculoos en bois.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 en 17 x 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #165

    Een oude zakhorloge met 18 karaats gouden kast. In werkende staat.

    Une montre gousset ancienne avec boîtier en or 18 ct. En état de marche.
    No longer available
    Dim. bruto: 82,20 g
    Estimate: € 200 / 280
  • #38

    Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks

    Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #42

    Een oude muziekdoos met een mogelijk wassen voorstelling van de aanbidding van Maria achter glas. Sleutel manco.

    Une ancienne boîte à musique, avec une possible représentation en cire de l’adoration de la Vierge sous verre.
    No longer available
    Dim. 55 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #666

    Een oude reiskoffer met lederen handgrepen.

    Ancien coffre de voyage aux manches en cuir.
    No longer available
    Dim. b: 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #633

    Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.

    Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.
    No longer available
    Dim. 188 x 126 x 59 cm
    Estimate: € 300 / 320
  • #774

    Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.

    Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #732
    Anto Diez

    “Ellende van de wereld”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”La misère du monde”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #592

    “Circus.” Gemengde techniek op papier. Draagt een monogram “ VD”.

    ”Le cirque”. techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme: ‘VD’.
    No longer available
    Dim. 23 x 28 cm
    Estimate: € 850 / 900
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More